Blake Shelton ve Gwen Stefani çiftinin bir düğün planlayıcısıyla anlaştığı bildirildi.

Başka isimlerle devam eden evliliklerini sonlandırdıktan sonra geçen yıl birlikte olmaya başlayan çiftin, resmi imza atmaya hazırlandığı düşünülüyor. TMZ’nin iddiasına göre ikili, ünlülerin düğün planlayıcısı Jerri Woolworth ile özel günlerini düzenlemesi için anlaşma sağladı. Düğünün yeri ve tarihi konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

46 yaşındaki güzel şarkıcı, üç oğlunun babası Gavin Rossdale’den ayrılmıştı. Blake ise aynı dönemlerde Miranda Lambert’la olan ilişkisine son vermişti. Bu ayrılıkların ardından iki isim aşk yaşamaya başlamıştı. Bu arada ikilinin, evliliklerine son vermeden önce yasak aşk yaşadıkları iddiası da ortaya atılmıştı.

Gwen Stefani ve Gavin Rossdale anlaşması tamam!
13 yıllık bir evliliğin ardından geçen yaz ayrılık kararı alan çift, evlilik öncesi antlaşma yapmamıştı. Ancak ikili Nisan ayında, boşanma sürecinde hem mal varlıkları hem de üç oğullarının velayeti hakkında dostça çözümler buldular.

E! News’in haberine göre, iki taraf da nafaka almayacak. Gwen, No Doubt grubunun ve solo çalışmalarının; Gavin ise Bush grubunun çalışmalarının haklarını elinde tutacak. Gwen, ortak arabalarından beşine sahip olurken; Gavin sadece Range Rover Vogue V8 marka aracı alacak.

Beverly Hills’deki evlerin geliri ortaklaşa paylaşılırken, Los Angeles’taki diğer iki ev Gwen’de kalacak.

Bilindiği üzere Gwen, şimdilerde Blake Shelton ile birlikte ve çok mutlu…


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments