Gwyneth Paltrow, ruh ikizinin, eski eşi Chris Martin olduğuna inanıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı, yapımcı Brad Falchuk ile evli… Ancak buna rağmen, on üç yıllık bir evliliğin ardından boşandığı Chris Martin ile birlikte olması gerektiğine inanıyor. Güzel aktrise göre, ikilinin halen aile olarak bir arada yaşaması gerekiyor!

Gwyneth Paltrow, şimdiki eşi Brad Falchuk ve Chris Martin’den olma çocuklarıyla Maldivler’de balayı tatiline çıkmıştı. İşin ilginci, Chris Martin de onlara katılmıştı. Ve bu sıra dışı tatilin ardından, ünlü oyuncudan işte böyle çarpıcı itiraflar geldi.

Bu arada, magazin gündemini şaşırtan balayına, Coldplay’in solisti Chris Martin’in, şimdiki sevgilisi Dakota Johnson ile birlikte katıldığını da hatırlatalım.

Mayıs 2016’da boşandılar
Gwyneth Paltrow ile müzisyen eşi Chris Martin resmen boşandı.

Paltrow ile Coldplay grubunun solisti Martin, 10 yıldır evliydi. 43 yaşındaki güzel oyuncu, boşanma belgelerinde eşiyle ‘uzlaşamayacakları farklılıklar’ yaşadıklarını ifade etti. İkili, Apple ve Moses adlı çocuklarının velayetini paylaştılar ve birbirlerinden nafaka talep etmediler.

2014 Mart ayında boşanacaklarını duyuran ikili, dostça ve bilinçli bir ayrılık kararı aldıklarını bildirmişler ve basına şu açıklamayı göndermişlerdi:

‘Hüzün dolu kalplerle ayrılmaya karar verdik. Bir yıldan uzun süredir birlikte kalarak ya da ayrılarak nasıl yapabileceğimizi görmek için çalıştık ve birbirimizi çok severken ayrılık sonucuna vardık. Biz, her zaman bir aile olacağız ve birçok yönden hiç olmadığı kadar birbirimize yakınız. Biz öncelikle ve en önemlisi iki harika çocuğumuzun anne – babasıyız ve onların bu zor zamanda bizim ayrılığımıza ve özelimize saygı duymalarını istedik. Biz her zaman ilişkimizi özel olarak yürüttük, bilinçli ayrılmış bir çift ve ayrı anne babalar olarak aynı şekilde devam etmenin mümkün olmasını umuyoruz.’