Gwyneth Paltrow oyunculuğu bırakacağı iddialarına yanıt verdi.

Ünlü oyuncu, yakında vizyona girecek olan Marvel yapımı ‘Avengers: Endgame’ filminde canlandırdığı Pepper Potts rolünü bırakacağını duyurmuştu. Bu da, hayranlarının, güzel yıldızın oyunculuktan tamamen emekli olacağını düşünmesine yol açmıştı.

Gwyneth Paltrow konuya dair açıklama yaptı ve lifestyle sitesi Goop ile Hollywood kariyerini birlikte yürüteceğini vurguladı.

‘Today’ adlı televizyon programına katılan ünlü aktris, aile yaşantısıyla iş yaşamına uygun rolleri kabul edebileceğini söyledi.

Netflix için program yapacak

Ünlü Hollywood yıldızının yaşam stili ve sağlık şirketi Goop, online TV platformu için özel bir program hazırlayacak. 30 dakikalık bölümler halinde yayınlanacak olan programı Gwyneth Paltrow ve Goop sitesinin içerik editörü Elise Loehnen sunacak.

Alanında uzman kişilerin, doktorların ve araştırmacıların konuk olacağı seri, spritüel ve fiziksel sağlık konularından cinsel yaşama kadar web sayfasında ele alınan tüm konuları ekrana taşıyacak. Programın temel amacı, izleyenlere, kaliteli bir modern yaşam konusunda ipuçları ve tavsiyeler vermek olacak.

Variety dergisine konuşan Elise Loehnen, Netflix ile anlaşıldığı müjdesini verdikten sonra şu detayları açıkladı:

‘Netflix ile uzunca bir süredir görüşme halindeydik. Goop sitesinin takipçilerinin bu yöndeki taleplerini de göz önüne alarak içeriklerimizi TV programı haline getirmeye karar verdik. Bu proje için Netflix’in en ideal platform olduğunu düşünüyoruz. Gwyneth Paltrow’un kamera önündeki tecrübesi ve detaycı yaklaşımı, programın kalitesine büyük katkıda bulunacak.’

Bu arada, Goop sitesinin Delta Airlines ile podcast yayını için anlaşmış olduğunu da hatırlatalım. Söz konusu podcast’ın içeriği de ünlü aktris ve editör tarafından hazırlanıp sunulacak.

Mahkeme şoku!

Gwyneth Paltrow, kendisine çarptığı iddia edilen kişi tarafından açılan 3.1 milyon dolarlık (Yaklaşık 17 milyon) tazminat davasıyla şoke oldu!

Ünlü aktris Gwyneth Paltrow, 2016 yılında ABD’nin Utah eyaletine bağlı Deer Valley bölgesinde yaptığı kayak kazası nedeniyle mahkemelik oldu. Davacı Dr. Terry Sanderson, sunduğu belgelerde, ünlü oyuncunun kontrolsüz bir şekilde kayak yaptığını iddia etti ve kendisiyle çarpıştıktan sonra onu orada yaralı bir şekilde terk edip gittiğini savundu.

Kazanın ardından beyninde hasar oluştuğunu ve dört kaburgasının da kırıldığını belirten Terry Sanderson, bu durumun suçlusunun Gwyneth Paltrow olduğunu açıkladı. Başına gelen olayın ardından tedavi sürecinin hala devam ettiğini söyleyen kazazede, ekonomik olarak zarar ettiği için ABD’li oyuncudan 3.1 milyon dolar tazminat talep etti.

46 yaşındaki oyuncunun avukatları ise, bu sürpriz davanın hiçbir dayanağının olmadığını belirtti.