Hadise’nin, paraşütle atlama eğitmeni Amerikalı Brandon Johnson ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Son zamanlarda adı Hakan Sabancı ile anılan Hadise, o iddiaları boşa çıkardı. Güzel popçu, aradığı aşkı yaklaşık 4 bin 500 kilometre uzaklıkta buldu.

Geçtiğimiz hafta modacı kardeşi Derya Açıkgöz ile önce Maldivler’e giden Hadise, birkaç gün öncesinde ise Dubai’ye geçti. Güzel şarkıcı, burada ‘skydive’ yapmış ve uçaktan paraşütle atlayarak cesaretini konuşturmuştu.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Birlikte atladığı gizemli adamla çekilen fotoğrafını Instagram’da paylaşan seksi popçunun, bu karenin altına yaptığı ‘kalp’ emojisinin sırrı ise aynı günün akşamında anlaşıldı. Hadise, Dubai’de paraşütle atlama konusunda eğitim veren Brandon Johnson isimli ABD’liyle kısa sürede yakınlaştı. Siyahi genç adamla ‘skydive’ yaptığı günün akşamında Dubai’deki bir mekanda eğlenen Hadise, ABD’li gençle samimi bir şekilde görüldü. Hatta dedikodulara göre Brandon Johnson, güzel popçuya Dubai’yi gezdirmek için de birkaç gün tatile çıktı. İkilinin Derya Açıkgöz’ün de bulunduğu bir grupla Dubai’yi gezdiği öğrenildi.

Öte yandan Hadise, kendisinden 3 yaş küçük siyahi sevgilisiyle çekilen kareyi de Instragram’da profil fotoğrafı yaptı. Siyahi genç de vakit kaybetmedi ve seksi popçuyu, Instagram hesabından hemen takibe aldı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments