Temmuz ayında burcunuzu neler bekliyor? Hakan Kuyucu yazdı…

KOÇ
5 Temmuz tarihinden itibaren Venüs, İkizler burcundaki seyrine başlayacak. Bu dönemde; hayatınızda yenilikler, sosyal aktiviteler, yoğun bir iletişim ve yolculuklar söz konusu olacak. Size hitap eden, pozitif enerji veren ve her konuda konuşabileceğiniz insanlarla diyalog halinde olmayı tercih edeceksiniz. Beraberinde; hep dertlerini anlatan ve enerjinizi sömürmeye çalışan insanlardan uzak kalmaya çalışacaksınız. Kişisel mutluluğunuz adına son derece doğru bir karar… Enerjiniz ve cazibeniz son derece yüksek… Bu sayede, bulunduğunuz her ortamda karşınıza birisinin çıkma ihtimali var. Kalıcı ilişkiler adına olmasa da, mutluluk verici yaz aşkları adına şanslı bir dönemdesiniz. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay ile birlikte; yüksek eğitim, ticaret, yurtdışı seyahatler ve ortak yatırım konuları ön plana çıkıyor. İş ve para alanlarındaki yoğun trafik zaman zaman sizi yorsa da, yakın zamanda prestij ve finansal güç anlamında elde edeceğiniz pozitif sonuçları düşünerek işlerinize ve ticari ilişkilerinize, sabırla ve inançla odaklanmaya çalışmalısınız. Özel alanda ise, geçmişte yaşanmış ve sizde iz bırakmış meseleler yeniden karşınıza çıkabilir. Eski bir sevgili ansızın kapınızı çalabilir, bitmiş bir ilişkiden geride kalan parasal ya da paylaşımla ilgili meseleleri çözmek için vakit ve enerji harcamanız gerekebilir. Duygusal olarak miadını doldurmuş ilişkileri yeniden canlandırmak gibi boş bir çabaya girişmediğiniz sürece, geçmişten gelen kişi ve durumlarla yüzleşmekten sakınmanıza gerek yok. 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay ile birlikte; mal, mülk veya aile yadigarı gibi konulara odaklanmanız gerekebilir. Bir miras konusunu çözmek için efor harcamanız gerekebilir. Ya da aile büyüklerinin size bıraktığı ve manevi anlamı olan şeyleri dış etkilerden korumak durumunda kalabilirsiniz. Karşınızda kim yer alırsa alsın, hakkınızı savunmaktan çekinmeyin. İster parasal isterse manevi değeri olan kişisel kutsallarınıza tutkuyla sahip çıkın. Ay boyunca; spor, tatil veya spritüal aktivitelere ilginiz yüksek olacak. Enerjinizin üst düzeyde olduğu bu dönemde; bu tür etkinlikler gücünüze güç katacak ve iç huzurunuzu tesis etmenizi sağlayacaktır.

BOĞA
5 Temmuz tarihinden itibaren Venüs, İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu dönemde; mesleksel ve parasal konularda bir hayli önemli gelişmeler yaşanabilir. Yeni yatırımlar, ortaklıklar ve iş değişiklikleri konularında olağanüstü bir cesaret hali baş gösterebilir. Buraya kadar her şey çok güzel ancak ihtiyatı da elden bırakmamanız lazım. Değişken İkizler’in etkisi nedeniyle; aşırı riskli işlere kalkışmamak, bilinçli hareket etmek ve ayağı yere basan kararlar vermek lazım. Genele bakıldığında; ev satın almak, kiralamak ya da gayrimenkul yatırımı yapmak için uygun bir zamandasınız. Akılcı davrandığınız takdirde, bu dönemde girişeceğiniz böylesi hareketlerden son derece kazançlı çıkacaksınız. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay; finansal borç, yatırım, iş ortaklığı, kredi, miras ve hukukla ilgili işlerinizi sağlama almanız gerektiği noktasına vurgu yapıyor. Bu doğrultuda; atacağınız adımlar için bir aile büyüğünden ya da bir bilenden görüş almanız büyük önem taşıyor. Bu Dolunay ayrıca, ilişki ve arkadaşlık konularında insanlarla ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğine de dikkat çekiyor. Yaşanan sorunlar karşısında aşırı tepki vermemeniz ve empati kurmaya çalışmanız çok önemli… Kontrolsüz öfkenin ve inatlaşmanın, sevdiğiniz insanları sizden uzaklaştırmaya sebep olacağını aklınızdan çıkarmayın. 23 Temmuz tarihinde Aslan burcunda doğacak Yeniay, hayatınızda özel bir yeri olan bazı kişilerle yol ayrımına gelmemize neden olabilir. Sözgelimi; partnerinizin bir hatası veya uzun zamandan beri devam eden yanlış hareketleri sizi sinirlendirebilir. Ya da, yakın bir dostunuzun ya da aile bireyinin sadece kendisini düşünen bencil bir kişiliğe sahip olduğunu, yaşanacak bir olayla birlikte fark edebilirsiniz. Bu tip sorunlar karşısında, ilk adımınız sakin ve mantıklı bir şekilde konuşmak olmalı. Eğer hala olumlu bir sonuç alamıyorsanız, o kişiden uzaklaşmaktan çekinmeyin. Aslan burcu size, kendinizi önemsemeniz yönünde mesaj veriyor ki, bu dönemde, kimsenin sizi sömürmesine ve ikinci plana itmesine izin vermemelisiniz. Stres ve depresyona dikkat!

İKİZLER
5 Temmuz günü Venüs, burcunuz üzerinde ilerlemeye başlayacak. Bu ilerleme; yolculuklar, yeni tanışmalar, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek ve birlikte yeni yerler görmek adına gayet olumlu bir atmosfer yaratacak. Bu dönemde; bilhassa özel alandaki iletişimlerde gayet başarılısınız. Fikirlerinizle, partnerinizi ya da partner adayınızı gayet kolay etkileyebilirsiniz. Düzenli bir ilişkiniz varsa, aranızdaki bağlar daha da güçlenir. Romantik bir tatil için de gayet uygun bir zamandasınız. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay döneminde; finansal konulardan ortaklıklardaki anlaşmazlıklara, hayatınızdaki kişinin mali durumundan hukuki meselelere kadar pek çok detayla ilgilenmeniz gerekebilir. Tüm bu konularda inisiyatifi alan ve çözüm bulmaya çalışan taraf olacaksınız. Bu Dolunay’da, hayatın güzel yanlarını yaşayabilmek için mali güvencenin önemi büyük. Çocuklarınız varsa, onların geleceğini düşünmek zorundasınız. Arzu ettiğiniz gibi yaşamak için, daha dikkatli yatırımlarda bulunmanız ve harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay, sizi, maddi konular üzerinde bir hayli girişimci kılıyor. Kazanç elde etmek ve sevdiklerinizi güvende hissettirmek yönünde isteğiniz artıyor. Bu arzu da; daha cesur düşünmenizi ve atak olmanızı sağlayacak ve size, başarıyı getirecek. Yeniayın Mars ile kavuşum yapması sayesinde, ayrıca, bilginizi gösterme ve çevrenizde öncü bir birey olma şansınız ve gücünüz yükseliyor. Yeni insanlar, yenilikler, seyahatler, iletişim ve cesur tavırlarınız sayesinde karşınıza birçok fırsat çıkabilir. Kas ve eklem ağrılarına dikkat!

YENGEÇ
5 Temmuz tarihinden itibaren Venüs, İkizler burcunda seyretmeye başlıyor. Bu dönemde; psikolojik ve bedensel anlamda yorgunluk görülse de, sürecin yöneticisi Merkür, Aslan burcunda ilerleyeceği için çaba harcamadan bazı güzel haberler alabilirsiniz. Bir yerden beklenmedik bir para gelebilir, işyerinde yükselmenize gidecek bir yolu açan bir pozisyon ansızın boşalabilir ya da uzun süre önce verdiğiniz ama geri almaktan umudunuzu kestiğiniz bir borç ödenebilir. Evrenin bu tatlı sürprizlerinin tadını çıkarın. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, ilişkilerdeki sorumlulukları ve ciddiyeti vurguluyor. Mesafeli ve soğuk tavırların hakim olduğu veya bir tarafın diğerine baskıda bulunduğu bir beraberlikte mutluluğu yakalamanın imkansız olduğunu – adeta – anlamak zorunda kalacaksınız! Özel bir ilişkide; empati, şefkat ve sevgi gibi olguların önemi büyük. Birliktebir yaşam sürdürmek ve mutlu olmak için kişisel hırslarınızla ve egonuzla savaşmalı, hayatın paylaştıkça çoğaldığı felsefesini yaşamınıza geçirmelisiniz. Evlenmeyi düşünüyorsanız; bu Dolunay’da kuracağınız birlikteliğin temellerini ortaklaşa hareket ederek ve birbirinizin düşüncelerine saygı göstererek oluşturursanız, mutluluğa doğru ilk adımı atmış olursunuz. O halde; egonuzdan derhal kurtulun ve hayatın müşterek olduğu felsefesine uygun davranmaya başlayın. Hem de hemen! 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay ile birlikte; iş hayatınızla ilgili kararları, girişimleri ve ortaklık ilişkilerini akılcı ve faydacı bir şekilde ele alabilirsiniz. Bu tavrınız, zaman zaman gerginliğe ve karşınızdaki kişilerle anlaşmazlığa yol açabilir. Bu yüzden, önemli konuşmaları yaparken sakin olmanızda yarar var. Yeni bir iş fırsatı karşınıza çıkarsa, bunu mutlaka iyi inceleyin. Zaten uzun süredir yapmayı düşündüğünüz bir şeyse, vakit kaybetmeyin ve hemen teklifi kabul edin. Sizin için hayırlı olacaktır.

ASLAN
5 Temmuz tarihinde Venüs, İkizler burcundaki seyrine başlıyor. Bu seyir, ilişkilerde ikilemlere ve belirsizliklere işaret ediyor. Örneğin; biriyle beraberliğiniz sürerken, diğer bir kişi de ilginizi çekebilir. Ya da hoşlandığınız birine açılıp açılmamak konusunda tereddütte kalabilirsiniz. Bu ikilemlerin temelinde yatan bir diğer nokta da, bu geçişi yöneten Merkür’ün burcunuzda ilerlemesidir. Merkür sayesinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, başkalarının dikkatini çekebilir ve kolaylıkla yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu da seçeneklerinizin çoğalmasına ve aklınızın karışmasına yol açabilir. Tüm bu sebeplerden ötürü, özellikle yalnız olanların, bu süreçte ciddi ilişki kararı almamasında fayda var. Birlikteliği olanlar da, akıllarını karıştıran kişilerden uzak dursalar iyi olur. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay’ın etkisiyle; disiplinli hareket etmeye, işlerinize odaklanmaya ve mali gelirlerinizi arttıracak çözümler aramaya özel bir önem vereceksiniz. Bu Dolunay’da ayrıca, sağlığınıza her zamankinden daha çok özen göstermek isteyeceksiniz. Bir başka deyişle; bu Dolunay ile birlikte ne kadar değerli olduğunuzun bir kere daha bilincine varacak ve ona göre davranacaksınız. Yalnız bu dönemde; cömertliğinizin sınırlarını iyi belirlemeniz gerek. Zira, kötü niyetli bazı kişiler, sizin iyi niyetinizden faydalanmaya çalışabilirler. Bu dönemde ayrıca; kişisel bakımınızla ve imajınızla ilgili değişiklikler de yapmak isteyebilirsiniz. Estetik operasyon, epilasyon, saç stili gibi konularda adım atmanız halinde, sonuçlarından gayet memnun kalacaksınız. 23 Temmuz günü burcunuzda doğacak Yeniay, duyarlı olduğunuz bazı ailevi konuları çözüme kavuşturma arzunuzu işaret ediyor. Uzun süredir devam eden ve hem sizi hem de ailenizi huzursuz eden bir soruna artık nokta koymak gerektiğini düşüneceksiniz ve bu doğrultuda, adım da atacaksınız. Yeniay sizi destekliyor; ailenizdeki huzuru için için kemiren bu sorunu alt edebilirsiniz. Ayın son günlerinde biraz telaşlı bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu da sakarlıklar ve görünmez kazalar açısından risk oluşturabilir. Biraz sakin davranmanızı ve bu dönemde, tamirat gibi işlere girişmemenizi tavsiye ederim.

BAŞAK
5 Temmuz günü Venüs, İkizler burcundaki seyrine başlıyor. Bu seyir, kariyerinizle ilgili konulara önem vermeniz gerektiğinin işaretidir. Bu dönemde; seminer, sosyal faaliyet, internet gibi araçlarla kendinizi geliştirmeli, bunu yaparken de çevrenizi genişletmeye çalışmalısınız. Özellikle yakın gelecekte kendi işini yapmayı ya da ek iş bulmayı planlayanlar, mesleki tanışıklıklarının sayısını ve niteliğini arttırmaya özel bir önem vermeliler. Bu çabaların meyvesini er ya da geç yiyeceklerdir. 9 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunay nedeniyle; aşk hayatınızda bir sınavdan geçmeye başlayacaksınız. Partneriniz çok önemsiz konuları bahane ederek sorunlar çıkarabilir. Üçüncü kişilerin aktarımları nedeniyle hayatınızdaki kişiyle aranıza soğukluk girebilir. Yalnız olanlar, hoşlandıkları ama henüz ulaşamadıkları kişinin kendilerinden uzaklaştığını hissedebilirler. Tüm bunların bir test olduğunu düşünün. Sorunlara sabırla yaklaşın. Karşınızdaki kişiyle, suçlayan değil, anlamaya ve iletişim kurmaya çalışan bir dil kullanın. Ancak böylece, bu zorlu süreci hasarsız atlatabilirsiniz. 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay döneminde; kafanızı dinlemek, gözlerden uzak kalmak ve iç dünyanızda yolculuk etme isteğiniz ön plana çıkacak. Doğayla olan ilişkinizi bir dengeye oturtmak ve hem ruhsal hem de bedensel sağlığınızı iyileştirmek isteyeceksiniz. İbadet ve meditasyon gibi yöntemler, bu doğrultuda size yardımcı olacaktır. Bu Yeniay ayrıca; riskli işlerden ve yatırımlardan sakınmanız gerektiğini hatırlatıyor. Mali konularda hesabınızı iyi yapın, harcamaları abartmayın ve hem kariyer hem de para konularında adımlarınızı dikkatli bir şekilde atın.

TERAZİ
5 Temmuz tarihinde Venüs, İkizler burcundaki seyrine başlayacak. Bu süreçte, bir ilişkiniz varsa; birlikteliğinizin geleceği hakkında kararsızlık duymanız veya ilişkiyi bitirip bitirmeme konusunda ikilemde kalmanız söz konusu… Bu geçişi yöneten Merkür’ün Aslan burcunda ilerlemesi, en doğru kararı vermeniz konusunda size destek olacaktır. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, kalbinizin sesini dinleyin. O, size en doğru yolu gösterecektir. Bu dönemde, sindirim sisteminiz zayıf olacak. Yediğinize, içtiğinize dikkat etmeli; eğer bir sıkıntınız varsa, derhal doktora görünmelisiniz. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay’ın yöneticisi Satürn, Yay burcunda ilerlediği için yolculuk, eğitim, iş veya yatırım alanlarında bazı engellemelerle karşı karşıya kalmanız söz konusu… Eğer bu alanlardan herhangi birisinde sorunlar varsa, panik yapmamalı ve sakin bir ruh haliyle çözüm aramaya çalışmalısınız. Çözüm yolunda bir aile büyüğünden ya da partnerinizden destek almanız, sıkıntının üstesinden gelmenizde olumlu katkı yapacaktır. Ayrıca, evham yapmamanız sağlığınız için kesinlikle gerekli. En küçük bir ağrıda, sızıda en kötü hastalık senaryoları yazmayın. Gerekiyorsa bir doktora görünün ama asla, internete ya da bilgisiz kişilerin yorumlarına bakarak kendi kendinize teşhis koymaya çalışmayın. 23 Temmuz tarihinde Aslan burcunda doğacak Yeniay, iş hayatı ve para konularında hassasiyetin göstergesidir. Bu dönemde, üzerinde durduğunuz en önemli konu bu olabilir. Artık yeni hedeflere, yeni bir yaşama ve değişime arzu duymaktasınız. Gelirinizi arttırmak, daha üretken bir iş hayatına sahip olmak veya bir yatırım yapmak gibi istekleriniz olacak. Bu Yeniay, bu konularda size büyük bir destek veriyor. Hazır evren yanınızdayken, yeni bir hayata merhaba demekte cesur olmalısınız.

AKREP
5 Temmuz günü Venüs, İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu süreçte; miras, hisseli paralar veya beklediğiniz mali destekler gibi konularda dikkatli olmanız, şartları tam olarak bilmeden herhangi bir belgeye imza atmamanız ve boyunuzu aşabilecek harcamalardan uzak durmanız çok önemli… İleride finansal açıdan rahat etmeyi istemek, her insanın hakkı ama bu konuda adım atarken maceraperest davranmamalısınız. Bu dönemde alacağınız mali riskler yüzünden ciddi kayıplara uğrama ihtimali var, dikkat! 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay sayesinde, aşkta romantizm duygunuz bir hayli yüksek olacak. Özel hayatınızda ufak tefek bazı sıkıntılarınız olabilir ama bunları geride bırakacak pozitif enerjiye de duygusal güce de sahipsiniz. Tek yapmanız gereken; sevdiğiniz kişiye ne kadar değer verdiğinizi açıkça göstermeniz, bu doğrultuda ortak tatil ya da sosyal aktivite gibi organizasyonlar yapmanız ve küçük farklılıkların üzerinde durmadan kalbinize kulak vermeniz. Eğitim veya iş konularında güvenli ve maddi açıdan rahatlık vaat eden yolları tercih etmeniz faydalı olacaktır, bu yüzden risk almamaya dikkat! 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay; iş hayatınızla ilgili meseleler üzerinde bir hayli duracağınızın işaretçisi. Şu anda yaptığınız işten zevk duymama durumu söz konusu olabilir ya da çalıştığınız yerdeki sorunlar ve yoğunluk sizi canınızdan bezdirebilir. İşte bu nedenle, bu Yeniay’da, yeni iş kararları almak isteyebilirsiniz. Ay – Mars kavuşumu; bu dönemde, tercihlerinizi yeteneklerinize göre belirleyeceğinizi, aldığınız kararları cesaretle uygulayacağınızı ve üretkenlik anlamında aktif bir hayatı seçeceğinizi işaret ediyor. Bu sayede de, iş ve para alanlarında hızlı bir yükselişe geçeceksiniz. Yorgunluğa dikkat!

YAY
5 Temmuz tarihinden itibaren Venüs, İkizler burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönem; iş ve para açısından gölgeli geçmeye aday… Çalıştığınız işteki koşulları ve maddi durumunuzu gözlem altına almanızda yarar var. Somut olarak umut vaat eden, ilerisi adına kendinizi güvende hissetmenize olanak sağlayan işlere yönelmeniz en doğrusudur. Maddi anlamda da, mevcut tablonun artı ve eksilerini göz önüne alarak hareket ederseniz, ileride rahatlama adına sıkıntılar yaşamadan doğru yönde ilerleyebilirsiniz. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay ile birlikte; yatırım yapmak ve daha dikkatli şekilde harcamalarda bulunmak yönünde eğilimleriniz öne çıkıyor. Ev sahibi olmak, taşınmak, yeni bir yere yerleşmek ve ev içinde huzurlu bir ortam oluşturmak gibi hedefler gündeme gelebilir ve siz, bu alanlardan birinde amaçlarınızı gerçeğe dönüştürmek için harekete geçebilirsiniz. Bu Dolunay ayrıca; cinsel yaşamınıza, bedeninize ve duygu dünyanıza da önem vermeniz gerektiğini de işaret ediyor. Bu alanlarda her şey yolunda mı, bir gözden geçirmenizde fayda var. 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay ile birlikte, aşk hayatınızda bazı radikal değişiklikler gündeme gelebilir. İlişkinizde bir süredir susup sineye attığımız ancak artık yorulduğunuz şeyleri değiştirmek adına önemli kararlar alabilirsiniz. Buna ayrılık ihtimali de dahil… İşte bu cesareti size Yeniay veriyor. İçinizdeki gerçek ‘ben’i keşfetmeniz, kendi mutluluğunuza önem vermeniz ve kendinize gelmeniz için sizi destekliyor. Dolayısıyla, bu dönemde alacağınız kararlar, gelecekte mutlu olmanız adına hayati bir önem taşıyor. Bu Yeniay ayrıca, sizi, yetenekli olduğunuz alanlarda kişisel gelişiminize önem vermeniz yönünde teşvik ediyor. Seyahatler yapın, dil öğrenin, kültürel aktivitelere katılın, sanata yönelin. Kısaca, kendiniz için güzel bir şeyler yapın.

OĞLAK
5 Temmuz tarihinde Venüs, İkizler burcunda seyretmeye başlayacak. Bu dönemde; işyerinizdeki yoğunluğunuz aşırı şekilde artabilir. Yine aynı şekilde; yazışma, haberleşme ve iletişim trafiği de gereğinden fazla yoğun olabilir. Bu da, hem ruhunuzu hem de bedeninizi yorabilir. Dinlenmeye, iyi uyumaya ve kaliteli beslenmeye dikkat edin ki; güçten düşmeyin. Ara sıra tatile çıkmak, kişisel bakımınıza önem vermek ve negatif insanlardan uzak durmak da şüphesiz, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Parasal konularda ise gücünüz nispetinde hareket etmeniz çok önemli… 9 Temmuz günü burcunuzda oluşacak Dolunay döneminde; özellikle ilişki mevzularının ön planda olması söz konusu… Kimi Oğlaklar artık yeni bir yaşam kurmayı, evlenmeyi, bir yuva sahibi olmayı, böylece biraz olsun yüklerinden kurtulmayı düşünebilirler. Evren sizden yana olduğu için, bu dönemde özel alanda atılacak adımların doğru karar olması kuvvetle muhtemel… Problemli bir evliliği olanların, birbirlerinin hassasiyetlerine önem vermesinde yarar var. Bu sayede, sorunları geride bırakmanız için gereken hassas ve saygılı ortam oluşacaktır. 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay, kendinizi rahat ve güvende hissetmediğiniz her şeyden uzaklaşma isteğinizi ön plana çıkarıyor. Bu aile ortamı da olabilir, işyeri de, aşk da… Bir şeylerin ters gittiği ortam hangisiyse, oradan uzaklaşmanızda ve tam da bu dönemde kalkıp sorunu kökten halletme yönünde ısrar etmemenizde fayda var. Onun yerine kısa bir tatile çıkıp kafanızı dinlemeli ve kendinizi hazır hissettiğinde dönüp sorunu çözmek için adım atmalısınız. Bu dönemde stresten uzak durun. Kendinizi rahatlatacak metotlar bulmaya çalışın.

KOVA
5 Temmuz gününden itibaren Venüs, İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu süreçte, hayatımızdaki kişide, güzelliği ve uyum kadar, fikir ve yaşam tarzı anlamındaki paylaşımları da önemseyeceksiniz. Anlık beğenilere değer vermeyecek, kalıcı beraberliğe yönelik beklentiler oluşturacaksınız. Venüs’ün İkizler geçişinde aşk her an kapıyı çalabilir, bu yüzden, yalnız Kova’lar, davet edildikleri hiç bir sosyal ortamı ya da daveti reddetmemeliler. Hayatlarının aşkı ansızın karşılarında beliriverebilir. Enerjiniz yüksek ve olumlu… Bu sayede, fiziksel olarak da kendinizi oldukça dinç hissedeceksiniz. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, özellikle iş projelerinizle ilgili olarak bir tamamlanma sürecine işaret ediyor. Bir süredir çalıştığınız bir projeyi artık teslim edebilir ya da son dönemlerde iş hayatınızla ilgili planladığınız önemli bir değişikliği uygulamaya dökebilirsiniz. Ancak bu Dolunay, Şubat ayında doğan Kovalar için biraz zorlayıcı olabilir. İş ve finans durumunuza karşı güvensizlik, ne yöne gideceğini bilmemek ya da yaşadığınız yerle alakalı bir belirsizlik durumu ortaya çıkabilir. Böylesi bir tabloyla karşılaşırsanız; kesinlikle paniğe kapılmamalı, yaşadığınız sorunu soğukkanlı ve bilinçli şekilde çözmeye çalışmalısınız. Panikle atılacak yanlış adımlar, daha sonra başınıza büyük dertler açabilirler. Bu yüzden dikkat! 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay, insanlara yardım amaçlı aktivitelerin ve çalışmaların işaretçisidir. Kişisel gelişim, sağlık, yaşam koçluğu ve eğitmenlik gibi konularda, hem yardım amaçlı hem de para kazandıracak projelerin içinde yer alabilirsiniz. Bekar Kovalar, bu dönemde yeni biriyle tanışabilirler. Sorunlu bir ilişkisi olanlar, anlaşmazlıkları sakin ve akılcı bir yöntemle çözebilirler. Bir başka deyişle; aşkta şansınız açık görünüyor. Aynı şans, kumarda da geçerli… Bu yüzden, bol bol şans oyunu oynayın.

BALIK
5 Temmuz günü Venüs, İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu dönemde; iş ortamındaki insanların size karşı davranışları son derece olumlu ve destekleyici olacak. Bu da, hem iş performansınızı arttıracak hem de yükselmenize yardımcı olacak. Venüs sayesinde; güzelliğiniz ve çekiciliğiniz üst düzeyde olacak. Aynı şekilde sağlığınız da son derece olumlu seyrediyor. Buna iş hayatınızdaki başarılarınız da eklendiğinde, kendinize olan güveniniz adeta zirve yapacak. Bu parlak dönemin tadını çıkarın. 9 Temmuz günü Oğlak burcunda oluşacak Dolunay nedeniyle, kendinizi tam özgür bir birey gibi hissetme duygunuzu yitireceksiniz. Uymanız gereken kurallar ve sınırlar, durmaksızın varlıklarını hatırlatıyor olacaklar. Bu durum da, sizi biraz yorabilir. Özellikle aile içerisinde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sizden bazı beklentiler içine girilmesi ve bu beklentilerin sıklıkla dile getirilmesi, sinirlerinizi bozabilir. Öfke patlaması yaşamamak için hemen ev ortamından uzaklaşıp bir tatil yapmanızı tavsiye ederim. Dolunay’ın bu baskıcı etkisini atlattıktan sonra, zaten her şey yoluna girecektir. 23 Temmuz günü Aslan burcunda doğacak Yeniay, aşkta duyarlı ve korumacı bir ruh haline bürünmenize yol açacak. Bunda, partnerinizin zor günler geçirmesi etkili olacak. Ona destek olmak adına öyle çok çaba harcayacaksınız ki, bu, aşkınızın daha da güçlenmesine yol açacak. Ayın ikinci yarısında sağlığınızı ihmal etmeyin. Özellikle kalp sağlığınıza önem verin, hatta kalbinizi bir kontrol ettirin. Sağlıklı beslenmeye, iyi dinlenmeye ve yeterince egzersiz yapmaya da dikkat edin.

Bu içeriğe yorum yapın.