Haziran ayında burcunuzu neler bekliyor? Hakan Kuyucu yazdı…

KOÇ
4 Haziran tarihinden itibaren Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, finansal konularda önemli gelişmelere gebe… Ortaklık, kredi, miras, mal ve mülk ile ilgili konulara odaklanmanız gerekecek. Bu alanlardaki bazı belirsizlikler, lehinize ya da aleyhinize bir sonuca varabilir. Eğer gelişmeler istediğiniz yönde değilse, paniğe kapılmamanız çok önemli… Hala bir çözüm yolu olabilir. Eğer ilişkinizde bazı problemler varsa ve halen çözülmemişse, bu durum sıkıntılar yaratabilir. Karşı tarafla inatlaşma yoluna girmemelisiniz. Partnerinizle konuşun ve ortak bir akıl geliştirin. Huzura kavuşmanızın tek yolu bu… 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay döneminde, öncelikle ilişki konularında enerjiniz gayet yüksek olacak. Evlilik, nişanlanma veya hayatınızın bundan sonrasına damga vuracak özel biriyle tanışma gibi harikulade haberler sizi bekliyor. Finansal açıdan da pozitif etkileri olan bu Dolunay ile birlikte, kazancınızda artış ya da beklenmedik bir paranın elinize ulaşması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu Dolunay, her anlamda size, olağanüstü güzellikler sunuyor; tadını çıkarın. 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay ile birlikte, başarılı olma arzunuz zirve yapmaya aday… Daha fazla kazanç elde etmek amaçlı iş girişimlerine kalkışabilir, yaşadığınız yeri daha kaliteli bir hale getirme kararı alabilir ya da yaratıcı bir alanda ses getirecek bir üretim ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz şartlar artık size yetmeyecek ve bir adım ileri gitmek isteyeceksiniz. Adımlarınızı akıllıca attığınız ve hem ruhen hem de bedenen kendinizi fazla yormadığınız sürece bir risk yok. Evren sizden yana olacak.

BOĞA
4 Haziran gününden itibaren Yengeç burcunda ilerleyecek Mars ile birlikte, etrafınızdakileri yönetme ve onlara kendi isteklerinizi kabullendirme eğilimine gireceksiniz. Ancak yakın çevrenizdeki kişiler bu tavrınızı uygulamaya dökmenize pek izin vermeyebilirler. Bu nedenle; partneriniz, aile büyükleriniz, kardeşleriniz veya arkadaşlarınızla karşı karşıya gelebilir, ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bunun sonucunda da, bir anda yapayalnız kalabilirsiniz. Hayatın sadece sizin etrafınızda dönmediğini anlamanız gerek. Bu dönemde, stres ve sinir sistemi sorunları yaşayabilirsiniz. Ruhunuzu rahatlatıcı aktiviteler yapmalı ve sebze – meyve ağırlıklı beslenmelisiniz. 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay sonrasında, tamamen iş ve para konularına odaklanacaksınız. İşinizde gelişme sağlamayı, ek gelir imkanları bulmayı ve paranızı doğru değerlendirmeyi tercih edeceksiniz. Birilerine güvenmekten vazgeçip kendi öz kaynaklarınızla ve deneyimlerinizle ilerlemenin yolunu arayacaksınız. Doğru yoldasınız, devam edin. Bu Dolunay, aynı zamanda; sosyal ilişkilerin gelişimini ve özel hayatta ileriye dönük adım atmayı vurguluyor. Yeni bir aşk, evlilik ya da hayatınıza renk katacak sosyal bir grubun içine girme gibi güzel gelişmelere hazır olun. 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay sayesinde; kendinizi değerli hissetme arzunuz ağır basacak. İşten aşka kadar hayatınızın bütün alanlarını sorgulayacak ve ne kadar mutlu olduğunuza bakacaksınız. Özellikle çalışma ortamınızda, size karşı nazik davranılmasını isteyeceksiniz. Hayat arkadaşınızdan anlayış bekleyeceksiniz. Aynı duyarlılığı karşı tarafa da göstermeniz şartıyla, bu taleplerinizin karşılık bulmaması için hiçbir neden yok.

İKİZLER
4 Haziran gününden itibaren Mars, Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu dönemde; para konularına odaklanabilir ve tüm gücünüzle, gelirinizi arttırmak yönünde girişimlerde bulunmayı düşünebilirsiniz. Harcamalarınızı kısmak isteyebilirsiniz. Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin geleceklerini garanti almak fikri, önceliğiniz haline gelebilir. Bu yaklaşımı benimsemenizde, kuşkusuz, yanlış bir şey yok. Ancak paraya bu kadar odaklanmanız, zaman zaman yakın çevrenizdeki insanlara itici gelebilir. Özellikle; hayatınızdaki kişi, kendisine vakit ayırmamanızdan ve materyalist bir kimliğe bürünmenizden yakınabilir. Bu nedenle; para için harcadığınız enerji ve zamanla, hayatın diğer alanları arasında denge gözetmeniz çok mühim… 9 Haziran tarihinde Yay burcunda oluşacak Dolunay, aşk konularında önemli gelişmeleri işaret ediyor. Eğer yalnızsanız; karşınıza çıkacak yeni bir kişi; kalbinizde farklı duygular ve heyecanlar uyandırabilir. Eğer bir birlikteliğiniz varsa; evlilik, çocuk, ortak ev alma gibi ilişkiyi daha da güçlendirecek adımlar atabilirsiniz. Bu pozitif dönemde, bir de risk var: Kendinizin ya da bir yakınınızın sağlığı için para harcamanız gerekebilir. 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay’da, dışarıdan gelecek bir maddi destek gündeme gelebilir ve bu, sizin adınıza son derece rahatlatıcı olabilir. Uzun süredir canınızı sıkan borçların tamamını ya da büyük kısmını ödeyebilirsiniz. İşte de üstlerinizin takdirini kazanacaksınız. Bu süreçte; güzelliğinize düşkün olacaksınız. Estetik operasyon, yüz bakımı ya da diyet gibi konularda şanslı bir dönemdesiniz.

YENGEÇ
4 Haziran tarihinden başlayarak Mars, burcunuz üzerinde ilerleyecek. Bu süreçte, enerjiniz yüksek olacak. Bu durum; iş temposu, aktiviteler ve sağlık anlamında olumlu etkilere sahip olurken; zaman zaman bir terslik karşısında, çabucak öfkelenmenize de neden olabilir. Bu ruh halini, özel ve sosyal ilişkilerinizde yansıttığınızda, insanlar, sizin son günlerde çok değiştiğinizi ve güzel kişilik özelliklerinizi kaybettiğinizi söyleyebilirler. Aşkta, aile içinde ve arkadaş ortamınızda hayatı paylaştığınız kişiler sizden uzaklaşmak isteyebilirler. Bu nedenle; öfke kontrolünü sağlamanız çok önemli… Spor, meditasyon ve ibadet gibi yöntemlerle, ruhunuzu dinginleştirebilirsiniz. 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay sonrasında; işinize, gücünüze her zamankinden daha çok önem vermelisiniz. Becerilerinizi hangi alanda göstermek istiyorsanız; o konuda bilgilenmeye, araştırmaya ve destek almaya çalışmalısınız. Bu dönemde, kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız ağır basacak. Gelecek kaygılarınızı kökünden silmek isteyeceksiniz. O halde, şimdi çalışma zamanı… Tabii, bedeninizi ihmal etmemek kaydıyla… Çabalayın, emek harcayın ama dinlenmeyi, yemek yemeyi ve kendinize vakit ayırmayı da unutmayın. Geleceğinizi garanti altına almak isterken geleceğinizden olmayın. 24 Haziran günü burcunuzda doğacak Yeniay; sevgili, eş, aile ya da dostlar gibi sevdiklerinizle daha yakın bir iletişime geçmenizi tavsiye ediyor. Bu Yeniay, onlara vakit ayırmanızı, dertlerini dinlemenizi, ama aynı zamanda kendinizi de anlatmanızı salık veriyor. Çünkü bu dönemde, güvendiğiniz insanlarla bir arada olmak, size huzur ve rahatlık duygusu verecek. Ayrıca; evlilik veya uzun süreli ciddi ilişkilere önem vereceksiniz. Gönül eğlendirmek yerine, kalıcı paylaşımlar yaşamak isteyeceksiniz. Bu dönemde, geleceğinizi şekillendirecek sağlam adımlar atmaya hazır olun.

ASLAN
4 Haziran tarihinden başlayarak Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, kısmen kaotik bir enerjiyi hayatınıza taşıyor. Bu nedenle; odaklanmakta zorlanabilir, net planlar yapamayabilir ve aşırı derecede unutkan olabilirsiniz. Bu tablonun iş, aşk ya da aile hayatınızı alt-üst etmemesi için bir süreliğine elinizi ayağınızı ortalıktan çekmenizde fayda var. En azından 4 Haziran’ı takip eden birkaç gün boyunca fazla sorumluluk almamaya, önemli kararlar vermemeye ve başkalarıyla plan yapmamaya dikkat edin, yeter. Sonrasında her şey yoluna girecektir. 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay, hem sosyal çevre ilişkilerinde hem de aşkta güzel haberlerle geliyor. Yalnızsanız, ansızın karşınıza çok özel biri çıkabilir. Çocuklarınız varsa, onlarla ilgili bir tatil planı yapabilirsiniz. Ya da birlikte çok güzel vakitler geçirebileceğiniz yeni bir sosyal grubun içine dahil olabilirsiniz. Buraya kadar her şey iyi ama, bu Dolunay’da hesapsız kitapsız davranırsanız, bütün bu iyimserlik havası bir anda dağılabilir. Borç almak, kredi çekmek ya da alışveriş yapmak için uygun bir süreçte değilsiniz. Tam anlamıyla, ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gereken bir Dolunay bu… 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay ile birlikte, iç dünyanıza dönerek hayatınızda olup bitenleri gözden geçireceksiniz. Hedeflerinizi, özel ilişkilerinizi ve mutlu olup olmadığınızı sorgulayacak, yolunda gitmeyen noktalara rötuş yapmak isteyeceksiniz. Bu sizin hayatınız; elbette, kendi mutluluğunuzun peşinden gitmek hakkınızdır. Ne var ki; bu yaşamı, başkalarıyla paylaştığınızı da göz ardı edemezsiniz. Eğer hayatınızın geri kalanını yapayalnız biri olarak sürdürmek istemiyorsanız, kararlarınızı alırken bencilce davranmayın. Hayatınızdaki kişileri de düşünün ve onlarla iletişim halinde kalın.

BAŞAK
4 Haziran gününden başlayarak Mars, Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu dönemde; özel hayatınızı ve arkadaşlıklarınızı gözden geçirmek isteyeceksiniz. Bu ilişkilerde iyi niyeti suiistimal edilen taraf olduğunuz hissine kapılmanız mümkün… Elbette hep veren taraf olmamalısınız ama bu değerlendirmeleri yaparken, benmerkezci ve tek taraflı düşünüp düşünmediğinizden emin olmanız gerekiyor. Bu nedenle de, madalyonun öbür yüzüne, bizzat karşı tarafı dinleyerek bir bakmanız çok önemli… Dünyanın sizin etrafınızda dönmediğini aklınızdan çıkarmayın. Zaman zaman sinirli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Maneviyatınızı rahatlatmanın yollarını araştırmalısınız. 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay, iş ve para açısından temkinli olmanızı öğütlüyor. İş değiştirmek, yatırım yapmak ya da alım – satım için riskli bir dönem… Kariyer ve finans açılarından beklemede kalmanızda ve radikal adımlar atmamanızda fayda var. Bu Dolunay’da, hiç beklemediğiniz bir yakınınızdan düşmanca tavırlar görebilirsiniz. Böyle bir durum söz konusu olursa; bilin ki altında kıskançlık yatıyordur. Bu düşmanca tavırları görmezden gelin ve hayatınıza devam edin. Huzursuz olduğunuzu belli etmeniz, karşı tarafa zafer duygusu verecektir çünkü… 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sizde güven hissi uyandıracak biriyle tanışmanın işaretçisi olacak. Muhtemelen uzak bir yerde yaşayan bu kişi, bir sevgili adayı ya da kariyer konularında size destek olacak güçlü birisi olabilir. Bu kişi sayesinde, maddi ve manevi anlamda rahatlatıcı para ve iş fırsatlarının kapısı aralanabilir. O nedenle; bu dönemde bulduğunuz her fırsatta sosyalleşin. O kişi, beklenmedik bir anda karşınıza çıkabilir.

TERAZİ
4 Haziran gününden başlayarak Yengeç burcunda ilerleyecek Mars ile birlikte aşırı bir hassasiyet hissedeceğiniz bir süreç başlıyor. Bu dönemde; alınganlık, öfke ve tepkisellik gibi olumsuz duygulardan uzak durmalısınız. Bu tür duygular, enerjinizi boş yere tüketir. Sonucunda da, hayatınızın tüm alanları negatif biçimde etkilenir. İşyerinde performansınız düşer, ilişkinizde tartışmalar çıkar ve sağlığınız olumsuz sinyaeller vermeye başlar. Eğer her şeyin alt-üst olduğu kara bir tablonun tam ortasına düşmek istemiyorsanız, maneviyatınızı güçlendirerek her türlü olumsuz duygudan arınmanın yollarını bulmaya çalışmalısınız. 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay ile birlikte, kişisel gelişim açısından dev adımlar atabileceğiniz bir sürece gireceksiniz. İşle ilgili alanlarda bilgi sahibi olmak, ilgi duyduğunuz konularda araştırma yapmak, spritüal alanlarda girişimde bulunmak ve size pozitif katkıları olacak yeni insanlarla tanışmak yönünde bu Dolunay, hayatınıza bir hayli yardımcı olacak. Ayrıca, sağlığınızı iyileştirme ve dış görüntünüzü değiştirme yönünde de adımlar atabilirsiniz ki, Dolunay bu doğrultuda da bir hayli destekleyici bir rol üstlenecek. 24 Haziran tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay sayesinde; yatırım, kredi, mal – mülk paylaşımı gibi başkalarıyla ilgili finansal konularda sevindirici gelişmeler yaşanabilir. Bir süredir devam eden görüşmeler, yararınıza olacak şekilde çözümlenebilir. Kişisel ilişkilerinizde nezakete ve diyaloğa daha çok önem vermelisiniz. Özellikle aşk hayatınızda tatlı dilli olmaya özen gösterin. Bu tavrın size dönüşü, mutluluk ve huzur şeklinde olacaktır.

AKREP
4 Haziran gününden başlayarak Yengeç burcunda ilerleyecek Mars ile birlikte, odak noktanız iş hayatınız olacak. Mars, çalışma evinizin de yöneticisi olduğu için, bu dönemde, mesleki alanda kendinizi geliştirme, eksiklerinizi tespit etme ve geleceğe yönelik planlarınızı yapma yönünde adımlar atmanız büyük önem taşıyor. Bir işyerinde çalışıyorsanız, sadece size verilen görevleri yerine getirmekle yetinmemeli, daha talepkâr ve girgin olmalısınız. Böylece üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Kendi işini yapanlarsa, bu süreçte düzenli olarak piyasa şartlarını gözetmeli ve müşteri sayılarını arttırmaya çalışmalılar. Özellikle yurt dışıyla çalışanlar, başka ülkelere yapılacak müşteri ziyaretlerini ajandalarına not etmeliler. 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay ile birlikte hayatınızın merkezine aşk konuları oturuyor. Bu dönemde, partnerinize karşı taviz vermeye açık olacak ve bağımlı hale gelmiş gibi görüneceksiniz. Ancak eşitsiz bir ilişkinin size zarar vereceğini unutmamalısınız. Bu durumu düzeltmek için yapmanız gereken; karşı tarafa, bu ilişkinin iki tarafı olduğunu ve kimsenin bir diğerinden üstün olmadığını göstermek olmalı. Bunu yaparken, kırıcı olmamanız da çok önemli. Sonuçta, işler bu hale geldiyse; bunda sizin de payınız var. 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay; sizi, maddi anlamda büyütücü ve geliştirici olana yönelme yönünde destekliyor. İşinizde ilerleme ya da kendinizi geliştirerek artı değer katma anlamında, bilgilenme girişimleri, iletişimler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Fırsatları iyi değerlendirin. Sağlık açısından parlak diyebileceğimiz bir ay olacak. Tek risk, görünmez kazalar ve sakarlıklar… Manen de oldukça yüksek bir enerjiniz var.

YAY
4 Haziran tarihinden başlayarak Mars, Yengeç burcunda seyre geçecek. Bu seyir, parasal konularda bazı riskler getirmeye aday… İhtiyaçlarınız ya da yatırımlarınız için kredi veya borç almaktan kaçınmalısınız. Taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışmanız, ileride ciddi mali riskler altına girmenize yol açabilir. İş ortağınızla yaptığınız ya da yapacağınız parasal anlaşmalarda da, gizli tuzaklar olmamasına dikkat edin. Ayrıca geleceği düşünerek ek gelir kaynakları bulmaya çalışmanız ve birikim yapma yoluna gitmeniz de, bu dönemde sergileyeceğiniz en akıllıca yaklaşım olacaktır. 9 Haziran günü burcunuzda oluşacak Dolunay, özellikle ilişkilerle ilgili güzel haberler veriyor. Yalnızsanız, yeni insanlarla tanışacağınız sosyal ortamlara girmenizde fayda var. Zira bu dönemde, enerjiniz üst düzeyde olacak ve o ortamlardaki bir başka yalnız kişi tarafından fark edilme olasılığınız çok yüksek… Bu dönemde, iş girişimlerinde sağlıklı, verimli, güvenilir olanı tercih etmeniz ve maddi konularda risk almamanız da önem taşıyor. Söz konusu iş ve para olunca, maceralardan kaçının. 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay, ilişkiyle ya da aileyle ilgili bir mesele üzerinde detaylı biçimde düşünmenizi sağlıyor. Kimsenin sizi zor duruma düşürmesine izin vermeden aşk ve aile ilişkilerinizi düzenlemek isteyeceksiniz. Kendinizi korumak hakkınız ama bunu yaparken, sizin için önemli olan insanları incitmemeniz çok önemli… Yazın başlamasıyla birlikte cilt problemleri baş gösterebilir. Güneşe çıkarken dikkatli olun ve uzmanların tavsiyelerine uygun davranın.

OĞLAK
4 Haziran gününden itibaren Mars, Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor. Karşıt burcunuzda ilerleyen Mars, özellikle aşk hayatınızla ilgili olarak önünüze bazı engeller çıkarmaya aday… Hayatınızdaki kişi, önceden anlaştığınız bazı kararlarla ilgili olarak fikrini değiştirebilir. Bu da sizi sinirlendirebilir. Eğer yalnızsanız, yakın zamanda tanıştığınız ve özel bir şeyler düşündüğünüz kişiyle ilgili araya birileri girebilir ve sizin hakkınızda bazı olumsuz bildirimlerde bulunabilir. Her iki durumda da yapmanız gereken; sakin kalmak ve karşınızdaki kişiye kendinizi net biçimde ifade ederek kararı ona bırakmak… Olumsuz bir durumda da, bu defteri kapatıp yolunuza devam etmek… Mars’ın karşıt burcunuzda ilerlemesi nedeniyle, sağlığınıza biraz daha fazla özen göstermeniz lazım. Ne sorun yaşarsanız, yaşayın; stresten uzak durmalısınız. 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay ile birlikte manevi dünyanıza yöneleceksiniz. İç aleminizde yaptığınız bu seyahate hangi ruh haliyle çıktığınız çok önemli, zira yola nasıl başlarsanız, yolculuğun sonunda, o duyguyu daha da güçlendirmiş olacaksınız. Eğer ne kadar zorlu bir hayat yaşadığınızı veya şanssız olduğunuzu düşünürseniz, sizi bekleyen tüm fırsatlara gözlerinizi kapatıp kendi kendinizi engellersiniz. Sürekli hayal kırıklığına uğrayacakmış gibi düşünmek yerine, ‘Ben varım, nefes alıyorum ve evren benim yanımda’ diyerek şükredin ve içinizdeki umudu koruyun. Umut yoksa, hiçbir şey yoktur, unutmayın! 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay ile birlikte; iş hayatı, finansal durum ve mesleki çevrenizle olan iletişim konuları bir hayli öne çıkıyor. Bazı sürpriz fırsatlar sizi şaşırtabilir ve kendinizi, bir anda hep hayal ettiğiniz bir işte bulabilirsiniz. Gelirinizde olağanüstü bir artış olabilir. Bu mucize sayılabilecek gelişmelerin anahtarı ise ‘iletişim’. Mesleki çevrenizdeki önemli kişilerle diyaloğunuzu sıcak tutun. Bu kişilerden gelecek ‘bir kahve içelim’ tekliflerini ya da küçük bir iş için yardım isteklerini reddetmeyin. Bu gibi yollarla inşa edeceğiniz bağlantılar, kısa sürede size müthiş fırsatlar olarak geri dönecektir.

KOVA
4 Haziran tarihinden itibaren Mars, Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu dönemde; hayata ve koşullarınıza ne kadar gerçekçi bakabilirseniz, o kadar başarılı ve mutlu olursunuz. Hayallere kapılmanız, gereksiz maceralara girişmeniz ve özgüveninizi abartmanız, tökezlemenize ve hatta mevcut yaşam standartlarınızı kaybetmenize dahi yol açabilir. Bu nedenle; iş değişikliği, taşınma ya da ilişkiye başlama ve ayrılma konularında temkinli davranmalısınız. Eğer sağlıkla ilgili şikayetleriniz varsa, bunları ihmal etmeyin ve bir uzmana danışın. Zararlı alışkanlıklardan uzak durun. 9 Haziran günü Yay burcunda oluşacak Dolunay; sizi, yeni insanlarla tanışmanızda, eğitim ve ticaret alanlarında gelişmenizde destekleyici bir rol oynayacak. Yeni tanıştığınız bazı kişiler, gerek kariyer gerekse yatırım ve eğitim konularında size destek ya da ortak olabilir. Dış destekler açısından oldukça pozitif görünen bu dönemde; kendinize güvenin, araştırın, bilginizi ve yeteneğinizi geliştirmenin yollarını arayın. 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay ile birlikte, özel hayatınız ön plana çıkıyor. Bir ilişkiye başlama, evlenme ya da ailenizle birlikte taşınma gibi gelişmeler gündeme gelebilir. Tüm bunların hepsi, bir insanın hayatı adına oldukça önemli durumlar… Bu nedenle, bu tür kararları alırken; derinlemesine düşünmeli ve koşullarınızı iyi analiz etmelisiniz. İleride mutlu olmanız ve sıkıntı yaşamamanız açısından, bu süreci akılcı biçimde değerlendirin.

BALIK
4 Haziran tarihinden itibaren Mars, Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor. Odak noktanız aşk olacak. Bu süreçte; sevilmeye ve korunmaya ihtiyaç duyacaksınız. Eğer yalnızsanız, gözünüz etrafta olacak. Çünkü aşka, kendinizi hazır hissedeceksiniz. İlişkisi olup da problemler yaşayanlar varsa, bunları çözme konusunda akılcı davranmalısınız. Çözüm yönteminiz; gerginlik, öfke veya baskı kurmak şeklinde olmamalı. Partnerinizle konuşmalı ama onun üstüne çok gitmemelisiniz. Söz konusu aşk olunca; bazen kelimeler yeterli olmayabilir. 9 Haziran günü Yay burcunda doğacak Yeniay, mesleki ve mali açıdan sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor. Yeni iş ve yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir, beklenmedik bir yerden para gelebilir ya da ek gelir kaynağı yaratabilirsiniz. Bu süreci iyi değerlendirin ama öte yandan da, bu gelişmelere güvenip kontrolsüz harcamalar yapmayın. Aksi takdirde, sağladığınız iyileşme boşa gidebilir ve siz kendinizi, kariyer ve finans açısından bir açmazın içinde bulabilirsiniz. 24 Haziran günü Yengeç burcunda doğacak Yeniay; sanatsal aktiviteler, hobiler, arkadaşlarla buluşmalar açısından hareketli bir dönemin başlangıcı olacak. Bu sayede, bir süredir hissettiğiniz iç sıkıntısı uçup gidecek. Hayata daha olumlu bir pencereden bakacaksınız. Bu ivme, hayatınızın tüm alanlarına pozitif katkılar yapacak. Bir başka deyişle; yazın tadını siz çıkaracaksınız. Ayın sonlarında sindirim sisteminizle ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Beslenmenize dikkat etmeli, midenize dokunan gıdalardan uzak durmalısınız.

Bu içeriğe yorum yapın.