Hande Ataizi gelen teklifleri beğenmedi.

Ünlü oyuncu Ataizi, geçtiğimiz günlerde tatilini sonlandırıp İstanbul’a dönmüştü. Nişantaşı’nda görüntülenen Ataizi, albüm hazırlığında olduğunu ve şarkı seçimi yaptığını açıklamıştı. Aynı zamanda ikinci çocuk isteğini de bu yıl gerçekleştirmek isteyen ünlü oyuncu, ekranlardan da uzak kalmak istemiyor. Ataizi, ‘Gelen senaryoları okuyorum şu an. Güzel bir projeyle bu sezon ekranlarda olmak istiyorum’ diyerek yeni sezonda ekranlarda olmak istediğini belirtmişti.

Gecce.com’un haberine göre Ataizi, önceki gün bir evlilik programının sunuculuğunu yapması için yapım şirketinden teklif almış. Aylık 100 bin TL ücret teklifi alan Ataizi, bu teklifi önce kabul etmiş. Sonrasında ise teklifi az bulup arttırmalarını isteyen Ataizi, talebini onaylatamayınca teklifi reddetmiş.
Ataizi, bir dönem Star TV ekranlarında evlilik programı sunmuştu.

Müzik albümü çıkaracak mı?
Şarkıcılığa soyunan oyuncular kervanına Hande Ataizi de katıldı.

Oğlu Leon’u dünyaya getirdikten sonra setlere ara veren Ataizi, bir müzik albümüyle dönüyor. Ancak bu albüm öncesinde Ataizi, geliri çocukların eğitimi için harcanacak bir başka albüm için stüdyoya girdi. Rol aldığı projelerde de zaman zaman şarkı söyleyen güzel oyuncu, kayıtlar esnasında hiç zorluk çekmedi.

Geliri çocukların eğitimi için harcanan ve Mayıs ayında çıkan ‘Çocuk Diskosu’ albümü için stüdyoya giren Ataizi, ‘Bana bir teklif yapıldı. Çocuklar için albüm yapılıyor, bir şarkıyla siz de yer alın dediler. Oğlumun sevdiği ‘Kırmızı Balık’ şarkısını söyledim’ dedi.

Güzel yıldız, ilerleyen zamanlarda sadece kendisine ait bir albüm çıkarmayı planladığını da ilk kez, TV8’de yayınlanan Magazin 8’e açıkladı.

‘Başka bir albüm projesi daha var ama şimdi açıklama yapmayayım. Yarın imzamı atayım, ondan sonra söylerim.’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments