Hande Erçel’in rol aldığı diziden şok karar geldi.

Güzel oyuncu Erçel’in Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ adlı dizide Burak Deniz ile başrolleri paylaştığı biliniyor. Dizinin yarın akşam ekrana gelmesi planlanan bölümü, ülkede yaşanan talihsiz olaylar sebebiyle iptal edildi. Dizinin yapımcısı Burak Sağyaşar, Twitter hesabından yayınladığı şu mesajla takipçilerine dizinin ertelendiğini duyurdu:

‘Değerli izleyicilerimiz, yarın akşam ‘Aşk Laftan Anlamaz’ Show TV’nin aldığı karar ile yayınlanmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.’

Sağyaşar, önceki gün de Instagram hesabından paylaştığı şu yazıyla dizinin yapım şirketi Bi Yapım’ın darbe girişimini desteklemediğini belirtmişti:

‘Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez; toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez. M. Akif Ersoy… Türk Milleti’nin hür iradesine yapılan her türlü saldırı ve darbe teşebbüsü, bu milletin bağrında yok olmaya mahkumdur. Demokrasi ve milli iradeye yapılan her türlü saldırıyı lanetliyoruz… Demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa dileklerimizle… Bİ YAPIM’

Dizinin ilk teaseri yayınlandı
Güzel oyuncu Erçel, oyunculuk sektörüne ilk adımını Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Güneşin Kızları’ adlı dizisiyle atmıştı. Güzelliği ve dizideki performansıyla yapımcıların dikkatini çeken ünlü oyuncu, bu dizinin final yapmasının ardından hemen başka bir dizi projesinden teklif almıştı. Erçel, Show TV ekranlarında yayınlanacak olan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ adlı dizide Burak Deniz ile başrolleri paylaşıyor. Bi Yapım’ın merakla beklenen yeni projesinde Erçel, ‘Hayat’ karakterine, Deniz’in de ‘Murat’ adlı karaktere can veriyor.

Dizinin ilk teaseri, 23 Mayıs akşamı Show TV’de yayınlandı. Dizide bir tesadüf eseri yolları kesişen Hayat ile Murat’ın kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi anlatılıyor.

Gecce.com’un haberine göre ilk çekimlerinin Kilyos’ta gerçekleştiği belirtilen dizinin ekibi, açılışı pastalı kutlamayla yaptılar. Senaryosunu Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı dizinin çekimlerinin ilk günü, yapımcı Burak Sağyaşar’ın sete gönderdiği pastayla eğlenceli anlar yaşanmış.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments