Hande Yener Çeşme’nin eğlence hayatına el atıyor.

Her yaz Bodrum’da yaşanan mekanlar arasındaki rekabet, bu kez İzmir’in Çeşme ilçesine sıçrayacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da ‘Patates’ adında bir eğlence mekanı açacağını açıklayan Hande Yener, yeni sürprizini de önceki gün Instagram’da duyurdu:

‘Büyük sürprizimi açıklıyorum! Ege’nin altın kumlarında ve Ege’nin en büyük beach’inde bizimle buluşmaya hazır mısınız? Bayramda açılıyoruz’ diyen popçu, ‘Neo by Hande Yener’i Çeşme’de hizmete sokacağını dile getirdi. Ünlü popçu, Çeşme’nin gerek deniziyle gerekse eğlence ortamıyla yükselen yıldızı haline gelen Altınkum’daki mekanın açılış tarihiniyse, 25 Haziran Pazar saat 15:00 olarak belirledi.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Bodrum’da ‘Sebastian’ adlı plajı işleterek ticarete atılan ünlü şarkıcı, mekânın İstanbul ayağını Karaköy’e taşımış; Bodrum şubesini de kapatmıştı. Ancak Yener, dört ayın sonunda Nisan 2016’da Karaköy’deki mekânı da devretme kararı almıştı.

Sonrasında Yener, İstanbul Arnavutköy’de 100 yıllık köşkü gece kulübüne dönüştürdü. Ardından da Ataşehir’de, modacı Hakan Akkaya ile ortak bir kulüp açtı. Hızını alamayan Yener, şimdi de hem Bodrum eğlence dünyasına geri dönmeye hem de Çeşme gecelerine el amaya hazırlanıyor.