Hande Yener ve kendisinden 12 yaş genç sevgilisi Ümit Cem Şenol, kır düğünüyle evlenecekler.

Hakan Akkaya ve Hande Yener’in Ataşehir Water Garden’da açtıkları Snobs adlı mekanın ilk gecesinde; ünlü şarkıcı, nişanlısı Ümit Cem Şenol ve Akkaya ile birlikte gazetecilerle sohbet etti. Albüm çalışmalarına da hiç ara vermeden devam ettiğini belirten ünlü şarkıcı, ‘Hepsi Hit Vol. 2’ çalışmasının yakında yayınlanacağı müjdesini verdi.

İşletmeciliğiyle ilgili soruları yanıtlayan Yener, ‘Sevgili dostum Hakan Akkaya ile Ataşehir’de eğlence mekanı açalım dedik… Yaz geldi artık. Yazlık bir yere ihtiyaç vardı. Arnavutköy deki kışlıktı. Burada açılan yazlık olarak devam edecek’ dedi ve Bodrum ve Çeşme’de de kulüp işletmeye devam edeceğini söyledi.

‘Düğün hazırlıkları başladı mı?’ sorusu sorulduğunda ise, o ana kadar sessiz kalan ve gayet ciddi görünen Ümit Cem Şenol ‘Düğünümüz Türkiye’de olacak. Kır düğünü olacak çok büyük ihtimalle… Tarihi belli değil daha kısmet… Ama her şey çok iyi gidiyor’ dedi. Ardından Yener, yakışıklı ve genç sevgilisine dönüp ‘Aşkım bunlar çok hızlı gidiyor’ diye espri yaptı.

Şenol ayrıca, kendisinin de işleri olduğunu ama ünlü popçuya destek olmak için hiçbir konserini kaçırmamaya özen gösterdiğini söyledi.

Genç aşkı uğruna estetik yaptırdı
Hande Yener, kendisinden 13 yaş genç nişanlısına uyum sağlamak için estetik yaptırdı.

43 yaşındaki şarkıcı Yener, kendisinden 13 yaş küçük olan manken sevgilisi Ümit Cem Şenol ile Kasım 2016’da nişanlandı. Yener’in nişandaki görüntüsü ise nişandan çok konuşuldu. Yener’in nişandan bir süre önce yüzünü gerdirdiği ortaya çıktı. Konuyla ilgili sorulara muhatap kalan ünlü popçu, ‘İnsanın nişanlısı genç olunca, ona uyum sağlamak gerekiyor’ şeklinde açıklama yaptı.

Bu arada, nişan gecesinde neler olduğu da basına sızdı. O gece Hande Yener, Cem Şenol ve ailesine kendi elleriyle kahve yaptı. Daha sonra Şenol’un anne ve babası, Yener’in annesinden kızını istedi. Yener’in ailesi esprili bir dille ilk önce ‘Hayır’ derken, sonrasında annesi ‘Verdim gitti’ dedi.

Hande Yener’in evinde gerçekleşen törene; Polat Yağcı, Hakan Akkaya, Aylin Coşkun gibi ünlü isimler de katılmıştı.

İşte Hande Yener’in nişandaki estetikli hali…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

İlk olarak 15 Ekim’de…!
Ünlü şarkıcı Yener, sevgilisi Ozan Öğüt ile sürpriz bir şekilde ayrıldıktan sonra adını uzun süre kimseyle duyurmamıştı. Ancak ünlü popçunun yeni bir aşka yelken açtığı sosyal medya aracılığıyla ortaya çıktı.

Tuba Ekinci’nin eski sevgilisi Ümit Cem Şenol ile aşk yaşamaya başlayan Yener’in bu sürpriz aşkı, Şenol’un Instagram paylaşımıyla ortaya çıkmıştı. Şenol, Instagram hesabından Yener ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp altına ‘Büyük bir sır için buluştuk arkadaşlar’ notunu düşmüştü. Şenol’un paylaşımının altına takipçileri binlerce tebrik yorumu yaptılar. Hal böyle olunca da Yener, yeni aşkıyla görüntü vermekten çekinmedi.

15 Ekim 2016 gecesi, Nişantaşı’ndaki bir gece kulübünde sabaha kadar sarmaş dolaş eğlenen ikili, mekan çıkışında gazetecilere yakalanmışlardı. 43 yaşındaki Yener’in kendisinden 13 yaş küçük sevgilisi Şenol, gazetecileri görünce ‘Aşkım bizi çekmelerine neden müsade ediyorsun’ diyerek Yener’e sitem etmişti.

Gecce.com’un haberine göre ünlü çift, Ulus’ta bir mekanda baş başa yemek yediler. Mekan çıkışında ise el ele görüntülenen ikili, böylece aşklarını bizzat itiraf etmiş oldular.

Ümit Cem Şenol
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Ümit Cem Şenol

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments