Astroloji kuşkusuz hayatımızın her yönünde etkili… İş, para, sosyal yaşam, sağlık, aşk, vs… Peki, burçlar yatak odanızı nasıl etkiliyor, hiç düşündünüz mü? İster inanın ister inanmayın, birlikte olacağınız insanın burcuna bağlı olarak cinselliğe bakış açısı sizinkiyle tutmuyorsa; o anların hiçbir anlamı kalmıyor.

İşte bu yüzden, her burcun kadınının ve erkeğinin cinselliğe nasıl baktığını ve o özel anları nasıl yaşadığını sizin için derledik. İnsan hayatının o olmazsa olmaz anlarını keyifli bir şekilde deneyimlemek istiyorsanız; gelin, hem kendinizin hem de partnerinizin cinselliği nasıl yaşadığını anlatan bu derlemeyi okuyun.

KOÇ
Romantizm de ne demek!

Koç kadını
İlişki sırasında aktif rol oynamaktan hoşlanan bayan Koç için cinsellik, spor yapmak gibidir. Kendi enerjisini ortaya çıkaracak bir fırsat olarak gördüğü seks sırasında, aşk oyunlarıyla fazla vakit kaybetmez. Loş ışık, mumlar ve romantizm mi arıyorsunuz? Lütfen onu güldürmeyin; hangi çağda yaşıyoruz? Işıkları açalım lütfen!

Koç erkeği
Doğru zaman ve doğru mekan gibi şartlandırmalar bu adamın kitabında yazmıyor. Hemen sonuca ulaşmak isteyen ateşli Koç erkeği yorulmak nedir bilmez, yorulsa da çaktırmaz. Platonik sevdaların yumuşak prensesiyseniz, arkanıza bakmadan kaçın ondan. İlişki sırasında daha çok kendini düşünse de eşini hayal kırıklığına uğratmaz. Farklı giysiler ve kimliklerle ilişkiyi renklendirmek iyi fikir.

BOĞA
Keyfine düşkün ve geleneksel!

Boğa kadını
Keyif düşkünü olan bu kadını heyecanlandıracak sihirli kelime, ambiyanstır. Mum ışığı, iyi yemek, kaliteli içki, romantik müzik, pahalı hediyeler hayal gücünü harekete geçirir. Hiç aceleci değildir, size de tavsiye etmez. Sürprizlerden, alışkın olmadığı herşeyden nefret eder ancak zamanla alışabilir. Sahiplenildiğinde, hem gurur duyar hem de rahatlar.

Boğa erkeği
Klasik zevkleriniz varsa bu adam biçilmiş kaftan… Kısa süren seksten nefret eder, önsevişmeye ise önem verir. Gecelik ilişkiler onu açmaz. Seksin onun için anlamı üremektir ama keyif almayı da gözardı etmez. Diğerlerinden farklı olan bu adam ondan çocuk istediğinizi söylerseniz daha iyi performans gösterecektir.

İKİZLER
Aklından geçenleri bilemezsiniz!

İkizler kadını
Parlak zekalı bu kadın, rahatlamak ve sinirlerini gevşetmek için sizinle her türlü oyuna gelir. Romantizmden nefret eder, her türlü fanteziye, özellikle sözlü olanlarına bayılır. Kışkırtılmayı sever ve onu baştan çıkaramadıysanız muhtemelen tekrar göremezsiniz. Ne yapacağını asla kestiremezsiniz, en ateşli anda birden politikadan ya da sosyal haklardan söz açabilir. Aynı dalda fazla durmaz ama onu böyle kabul etmişsinizdir zaten…

İkizler erkeği
Sekste reform bir slogan olsaydı, pankartı taşıyan bu adam olurdu. Sürekli yenilik ve değişiklik peşinde koşan İkizler erkeği, yatakta hiperaktif bir performans sergiler. Her türlü aşk oyununu ve kimi nasıl tavlayacağını iyi bilir. Ondan sadık bir partner yaratmak imkansıza yakındır, size aşık olup uslu dursa bile, aklından geçenleri bilmek istemezsiniz.

YENGEÇ
Seks mi yapsam, su mu içsem?

Yengeç kadını
Bu kadın için seks, su içmek kadar doğaldır. Her cinsel deneyim ona, doğurganlığı anımsatır. Yatakta ruh hali değişkendir. Kimi zaman anaç, kimi zaman çocuksu, kimi zaman kadınsıdır. Marifet, ona kendini rahat hissedeceği ortam yaratmakta yatar. Ne kadar güçlü gözükse de, koruyucu erkek figüründen ve kucaklanmaktan hoşlanır.

Yengeç erkeği
Onun için doğru mekan, kendini en güvende hissedeceği yer; yani kendi evi ve yatak odasıdır. Duygusal Yengeç burcu erkeği, aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Onun için pişirdiğiniz herhangi bir yemek, afrodizyak etkisi yaratır ve size muhteşem bir performans olarak geri döner.

ASLAN
Onu öv ki seni mutlu etsin!

Aslan kadını
Aman dikkat, bu kadın yatakta yangın çıkarabilir! İnisiyatif almaya bayılan ve her pozisyonda mutlu olan bayan Aslan’ın tek ihtiyacı, kulağına mükemmel olduğunu fısıldamanızdır. Her çeşit fanteziye açıktır. Hakkındaki ihtişamlı sözlere bayılır ve hemen inanır. Onu uzaklaştırmak için yatakta kötü olduğunu söyleyin, yeter. Geri çekilecektir ve bir sonraki partnerinin sizin kadar kafasız olmaması için dua edecektir.

Aslan erkeği
Yatakta kendisinden daha sakin ve pasif bir eşi tercih eden bu avcı adam, seksi sonradan hava atacağı bir güç gösterisi olarak yaşamaya meyillidir. İşleri yolunda gidiyorsa ve başarılıysa, bu durum performansına da olumlu yansır. Başarısız bir dönemdeyse, diğer burçlardan daha fazla etkilenir ve bol bol pohpohlanmayı bekler.

BAŞAK
Teknik ve detaycı

Başak kadını
Tertemiz değilseniz ve mis gibi kokmuyorsanız, bu kadına yaklaşmak hiç de iyi sonuç vermeyebilir. Titizlik ve hijyen, seks yaşamının vazgeçilmezleridir. Öyle ki, temizlik onun için başlıbaşına uyarılma sebebidir. Yeni şeyler denemekten keyif almaz ve detaylar yüzünden bir anda soğuyabilir. Tüm bunlara katlanabilirseniz, onu elde edebilirsiniz. Nelerden hoşlanacağınızı bir bakışta sezer ve ateşli geçinen pek çok burçtan daha beceriklidir.

Başak erkeği
İyi performans sergilemek için bazen kendini tekniğe o kadar kaptırır ki, bir robotla birlikte olduğunuzu zannedebilirsiniz. Mükemmeliyetçiliği ve detaycılığı yüzünden bir anda sizi acımasızce eleştirebilir. Seks konusunda kendisini de içten içe eleştirip mutsuz olmaya meyillidir. İhtiyacı olan şey, düşünmeyi bir kenara bırakıp anın tadını çıkarmaktan başkası değildir aslında…. Bunu başarabilirse, onunla birlikte harikalar yaratabilirsiniz.

TERAZİ
Uyum ve güzellik düşkünü

Terazi kadını
Kafa yapısına uyan bir partnerle birlikteyken, bu dengesini arayan kadının tüm yaratıcılığı ortaya çıkar ve karşısındakini büyüler. Aynı yeteneği karşı cinsten de bekler ama bulamazsa, hemen hayal kırıklığına uğramaz. Estetik bir erotizm, ilgisini çeker. Estetik beklentilerine cevap veremeyen bir partner, Terazi kadınının seksten soğumasına ve dengesinin bozulmasına sebep olur.

Terazi erkeği
Bu adam, ancak her konuda uyumu yakaladığı kadınlarla birlikte olmayı ister. Üstelik eşi hem uyumlu hem de güzel olmalıdır! Alçakgönüllü davranmaya çalışsa da aslında kendisini ne kadar beğendiğini hemen hissedersiniz. Bu da onu daha çekici kılar. İlişki sırasında genelde şefkatlidir ancak bazen sizi umursamadığı izlenimine kapılabilirsiniz. Yine de en özel anlarda kulağınıza en güzel sözleri fısıldayacak adam, Terazi erkeğinden başkası değildir.

AKREP
Sınırları yoktur

Akrep kadını
Tüm Akrep kadınları farkında olmasalar bile müthiş bir cinsel çekim gücüne sahiplerdir. Bu onların yüz, vücut güzelliği ve yaşlarından tamamen bağımsız olarak doğal yetenekleridir. Partnerini baştan çıkarmak konusunda üstüne yoktur. Aşk kadar nefret de onu uyaran bir duygudur. Bir akrebin kalbini kırdıysanız ve tekrar beraberseniz, başınıza geleceklerden asla emin olmayın. Ona göre seksin yeri ve zamanı yoktur. Tabuları asla dikkate almaz.

Akrep erkeği
Vamp kadınlardan hoşlanan bu tutkulu adam aç yaşayabilir ama seks olmadan asla nefes alamaz! Ancak aşık olduğunda kafası karışır ve gerçek performansını gösteremez. Aksini iddia etse de, aşık olmaktan deli gibi korkar. Yatakta en iddialı burç olan bu adamın hırslı ve gizemli karanlık bir tarafı da vardır ki, bu da onu çekici kılar.

YAY
Fantezi ondan sorulur!

Yay kadını
Seks onun için bir eğlence fırsatıdır! Kendini ve partnerini keşfetmek, yeni şeyler denemek için daha iyi fırsat olamaz. Hiperaktif ve uçlarda davranışları sizi şaşırtabilir, hatta bu kadın bazen tehlikeli bile olabilir. Yatakta risk almayı sever ve istediğini elde ettiğinde hemen sıkılır. Onunla birlikte olmak tam bir maceradır. Maceraya kalbiniz dayanmayacaksa zaten onunla ne işiniz var?

Yay erkeği
Her türlü fantazi bu adamdan sorulur. Planlı programlı ilişkiden nefret eder ve gayet vasat sonuçlar elde eder. Onu ateşleyen nokta, riske girmenin adrenalinini yaşaması ve yakalanma korkusudur. Açık havada ve doğada aşk yapmak tam ona göredir. Bu kadar havalı özelliğe rağmen en iyi performansı ondan beklemeyin çünkü o seksten çok seks yapma fikrine düşkündür.

OĞLAK
Güvenli seksin adresi!

Oğlak kadını
Bu sofistike kadını pek de kolay tavlayamazsınız. Kendisini çeker ve kolay ele vermez. Yatakta dışadönük tavırlarınızla ince ince dalga geçer. Size saygı duymazsa daha da önemlisi güvenmezse, asla birlikte olmaz. Ancak güvenirse, dünyanın en çekici kadınına dönüşür ve yumuşar. Çekingenliğini üstünden atmış bir Oğlak kadınıyla, hiçbir burcun kadını yarışamaz!

Oğlak erkeği
Tüm Oğlak erkeklerinde, yetiştiği ortamdan ve fiziksel özelliklerinden bağımsız olarak doğal bir karizma mevcuttur. Üstelik bu adamın kafası oldukça karışıktır. Bu da onu daha da çekici kılar. Cinsellikte bile belli bir kalite ve seviyeyi korumaya çalışır. Size güvenmesi, onunla birlikte olmaya ‘layık’ olduğunuza ikna olması zaman alır. Seksi ciddiye alır ve partnerine bağlanır. Güvenli seks konusunda tam bir uzmandır.

KOVA
Önce kafalar uyuşsun!

Kova kadını
Bağımsızlığına düşkün ve kafası karışık Kova kadını, yatakta ateşli olmaktan çok gizemli ve yaratıcıdır. Sahiplenme duygusu en az burçlardan biridir. Partnerinde merak uyandırır ama onu tam olarak keşfedemezsiniz. Dünyayı kurtarmak peşindeki bu kadın için seks, hayatın anlamı değildir. Sadece özgürlük demektir. Yasak olanı merak eder, monotonluğa dayanamaz, onunla keşif bir ömür sürer.

Kova erkeği
Bu orijinal adam ancak fikirlerine değer verdiği ya da ilginç bulduğu kadınlarla birlikte olur. Bağlanmak ve romantizm kavramları ona komik gelir. Arkadaş olabileceği insanlarla birlikte olur. Erotizm ve sanal seks ilgisini çeker. Tabuları yıkmaya bayılır ancak sekse bir araştırma konusu olarak yaklaşır. Tutkusundan çok zekasıyla eşini mutlu edecek performans sergiler.

BALIK
Seversen mutlu ederim

Balık kadını
Romantizm ve aşk olmadan bu kadınla birlikte olmak imkansızdır. Yatakta sevecen, oyunbaz ve fedakar davranışlar sergiler. Balık kadını ayaklarını yerden kesmeniz için size her fırsatı sunar. Sizi mutlu etmek için de elinden geleni yapar. Kaba davranışlardan nefret eder. İyi niyetli ve safça tavırlarının, sizden hoşlandığı sürece geçerli olduğunu hatırlatalım. Aksi durumda, uyanık geçinen çoğu kadını cebinden çıkarır.

Balık erkeği
Her an herkese aşık olan romantik Balık erkeği, hem sık sevgili değiştirir hem de bundan vicdan azabı duyar. Mutlu olmanız için elinden geleni yapar ama aldatmaya meyillidir ve çok çabuk uyarılır. İlgisi başkasına kayana dek partnerini ilgiye boğar. Yatakta oyuncudur ve sizi eğlendirir. İçki onda afrodizyak etkisi yapar ve ondan sonra olacaklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments