‘Harry Potter and the Cursed Child’ tiyatro sahnesine çıkmaya hazır.

J.K. Rowling’in kitabından uyarlanan iki perdelik oyun, 30 Temmuz Cumartesi akşamı Londra’daki West End’de tiyatroseverlerle buluşacak. Yapımcılar Sonia Friedman ve Colin Callender, oyunu New York’taki ünlü tiyatro merkezi Broadway’de de sergilemek için hazırlık yapıyorlar.

Colin Daily Mail’e şunları söyledi:

‘Artık derin bir nefes aldık ve hafta sonunu bekliyoruz. Daha sonra oyunu nerelerde sergileyeceğimiz konusunda araştırma ve görüşmelere başlayacağız. Umarım, oyun Broadway’de de sergilenecek.’

Oyunda Harry Potter oyunda, Sihir Bakanlığı’nın bir çalışanı olarak seyirciye sunulacak.

Daniel Radcliffe yeniden Harry Potter olacak mı?
J. K. Rowling’in kitabından uyarlanan film serisinde yetim büyücü çocuğu oynayan aktör, hayranlarını sevindirecek bir mesaj verdi. Daniel, Harry’nin yetişkin halini canlandırabileceğini bildirdi:

‘Senaryoya bağlı. Şartlar epey ekstra olmalı. Harrison Ford’un da Han Solo’yu yeniden canlandırma kararı alırken benzeri kriterlere baktığına eminim. Ben de diyorum ki, şuan için ‘hayır’ ama ileride sözümden dönebilirim.’

Daniel, Emma Watson ve Ron Weasley ile birlikte rol aldığı film serisinde küçük bir büyücüyü canlandırmıştı. Eğer Daniel tekrar Harry Potter’ı canlandıracak olursa, iki ismin de kendisini izlemesi bekleniyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments