Kendall Jenner ve Harry Styles inişli çıkışlı ilişkilerine noktayı koydular.

20 yaşındaki modelle 22 yaşındaki şarkıcı, Los Angeles’ta birkaç kez birlikte dışarı çıkmışlar ve 2013 yılından beri inişli çıkışlı süregiden ilişkilerini yeniden başlatmışlardı. Ancak Us Weekly’nin haberine göre; ciddi bir ilişki yönünde Harry’den umudunu kesen Kendall, bu ilişkiyi bitirdi. İddialara göre; Harry’nin dramatik kurgusuna kurban olmak istemeyen güzel model, 27 yaşındaki ünlü rapçi A$AP Rocky ile yeni bir aşkın temellerini atmaya başladı bile…

Bundan sadece birkaç hafta önce Kendall, Harry ile evlenmek istediğini açıklamıştı. Çeşitli magazin yayınlarına konuşan kaynaklar da, Harry’nin de güzel modelle ilişkisine ciddi bir boyut katmak istediğini söylemişlerdi. Ancak bu haberler çıktıktan kısa bir süre sonra, büyük aşk sona erdi!

Nisan ayında da yakınlaştıkları bildirilmişti
İkili, 2015 yılının son günlerinde önce Karayip adalarından Anguilla’da bir restoranda samimi şekilde yemek yerden görüntülenmişti. Ardından da arkadaşlarıyla birlikte çıktıkları yat gezintisinde samimi şekilde objektiflere takılınca, aralarında ilişki olduğu iddiaları ortaya atılmıştı.

O zamandan beri sesi soluğu çıkmayan iki ünlü isim, 12 Nisan günü Melekler Şehri Los Angeles’ta bir hayranları tarafından görüldü. Kareyi Instagram’da paylaşan o hayran, Kendall’ın kot giydiği ve çanta taşıdığı, Harry’nin ise sırtında bir kamera taşıdığı fotoğrafın altına şu notu düştü:

‘Off! Bunlar benim yemek zevkimi yine berbat ettiler. #kendalljenner #harrystyles #Hendallstein.’
O kareden sonra aşk iddiaları yeniden güçlenmişti ki, E! News’e konuşan bir kaynak magazin basınının ateşini daha da yükseltecek açıklamalar yaptı:

‘Kendall, Harry’nin kız arkadaşı değil. Ama aralarında bir yakınlık var. Yeniden bir araya gelmeleri çok yeni… Kendall’ın ağzı bu konuda çok sıkı ve Harry hakkında konuşmaktan hoşlanmıyor. Harry Kendall’a hayran ve ona çok tatlı davranıyor.’

İkili ilk olarak 2013 yılında birlikte olmaya başlamış ama kısa bir süre sonra ayrılmıştı. 2015’in sonlarında birlikte Karayipler tatili yapan genç yıldızlar, eski aşkın yeniden alevlendiği yorumlarının yapılmasına sebep olmuşlardı.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments