21 Haziran gecesi şiddetli karın ağrısı ve solunum sıkıntısı nedeniyle acil olarak hastaneye kaldırılan Harun Kolçak’tan haber var.

Kısa bir süre önce yoğun bakımdaki tedavisi tamamlanan Kolçak, hastane odasında çekilen fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Harun Kolçak fotoğrafın altına “Hepinize sevgiler, dualarınız için eksik olmayın” notunu düştü.

İşte o kare…

Harun Kolçak
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Tedavi gördüğü hastaneden açıklama yapıldı
Haziran sonlarında Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek’in verdiği bilgiler aktarılan açıklamada, “Yapılan tetkik ve incelemelerde mevcut lokal ileri tümör zemininde gelişen enfeksiyon nedeniyle, genel durumunun bozulduğu tespit edilen ve 22 Haziran günü acil bir şekilde ameliyata alınan hastamızın sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır. Yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam etmektedir” denildi.

Ünlü sanatçının prostat kanseri nedeniyle ameliyat olduğu, ameliyat sonrası bağırsaklarından enfeksiyon kaptığı ve bu yüzden durumunun ağırlaştığı belirtildi.

Onur Akay’dan güzel haber gelmişti!
Onur Akay, Harun Kolçak’ın sağlık durumu hakkında Twitter’da sevindirici bir açıklama yaptı.

Akay, ‘Harun Kolçak’ın durumunun iyi olduğunu öğrendim. Ölümcül bir durum yok ortada. Sadece rahatsızlığı yeniden nüksetmiş. Acil şifalar dilerim’ dedi.

Eşref Kolçak
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Eşref Kolçak

Eşref Kolçak da açıklama yapmıştı
Eşref Kolçak, ‘Dün Şişli Etfal hastanesine kaldırıldı, durumu çok ağır’ demişti.

Harun Kolçak’ın babası Eşrak Kolçak Renkli Sayfalar programına telefonla bağlandı. Baba Kolçak, oğlunun sağlık durumunu anlattı:

‘Bütün sevenlerimize bütün kalbimle teşekkür ediyorum. 1-2 saat önce bana hastaneden telefon ettiler. Güzel gelişmeler başlamış. Eminim ki doktorlarımız en hassas şekilde gereken ilgiyi gösteriyorlardır. Ölümden döndü dersem yalan olmaz. İlk konuşmalarımızdaki doktor ‘hastaneye gelmemiş olsaydı ameliyata dahi yetişemezdik’ dedi. Sağolsun bütün arkadaşları hastanede, hiç yalnız bırakmadılar. Bütün kalbimle sevenlerimizden rica ediyorum dualarını bizden eksik etmesinler. ‘Eşref Abi seni aldıralım’ dediler. ‘Ben İstanbul’a gelebilecek durumda değilim’ dedim. Kalbime pil ve stent taktılar. Tek hayat ağacım oğlum oldu benim. Eşimi kaybedeli 6 yıl oldu. Benim tek dayanağım oğlum. Lütfen beni haberdar edin dedim. Telefon ettim cevap vermedi. Arkadaşlarından birini aradım. ‘Harun’u arıyorum cevap vermiyor’ dedim. Eve gitmişler, oğlan komada. Önce Şişli Etfal’e götürmüşler. Orada ameliyatını yapmışlar. Şimdi Maslak’ta özel bir hastenede. Sevenlerinin dua ettiğinden hiç şüphem yok.’

İrem Derici çok üzüldü
İrem Derici ünlü şarkıcı için duyduğu üzüntüyü sosyal medyadan paylaştı.

Şarkıcı Harun Kolçak, bir süredir prostat kanseri nedeniyle hastanede tedavi görüyordu. 21 Haziran’da şiddetli karın ağrısı ve solunum sıkıntısı nedeniyle acil olarak hastaneye kaldırılan Kolçak’ın, Yoğun Bakım Ünitesi’ne sevk edildiği belirtilmişti. Yakın dostları ünlü şarkıcıyı yalnız bırakmadı. Bazı isimler Kolçak’ı hastanede yalnız bırakmazken bazıları da sosyal medya üzerinden ünlü şarkıcıya destek oldu. Sabah Gazetesi’nin haberine göre Derici, Kolçak’ın sağlık durumuyla ilgili duyduğu üzüntüyü belirtmek amacıyla sosyal medya hesabından şu sözleri paylaştı:

‘Yastığa kafamı koydum, kalbime batan iğnelerle cebelleşiyorum. Kalk Harun, daha albüm çıkacak, ‘Gir Kanıma’ya klip çekeceğiz, kalk dünya tatlısı, kalk da o anne baba yazan dövmeli ellerinden öpelim… Ne badireler atlattın sen, lütfen uyan! Ve lütfen dualarınızı esirgemeyin…’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments