Hayranları, Barış Arduç için büyük bir sürpriz hazırlıyor.

Yakışıklı oyuncu Arduç, Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ dizisindeki başarılı performansı ve yakışıklılığıyla büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Dizinin fan kitlesinin yanı sıra Arduç’a özel de bir fan kitlesi de oluşturulmuştu. Yüzlerce kişiyi içerisinde barındıran bu fan kitlesi, şimdilerde hazırladıkları sürprizle Arduç’un yüzünü güldürmeyi planlıyor.

9 Ekim tarihinde doğum günü olan Arduç, geçtiğimiz haftalarda üyesi olduğu ‘Kansersiz Yaşam Derneği’nin ‘İyilik Elçisi’ seçilmişti. Arduç’un hayranları da ‘Barış’ın fanları 4381’e yolla’ sloganıyla bir kampanya başlattılar. Hayranları, yakışıklı oyuncuya bu kampanya ile hem doğum günü mesajı bırakabilecek hem de derneğe maddi yardımda bulunabilecekler.

Gecce.com’un haberine göre doğum günü mesajlarını toplayacak olan ‘Kansersiz Yaşam Derneği’, mesajların bitimi halinde hepsini toparlayıp bir kitapçık haline getirecek ve Arduç’a doğum gününde iletecek.
Arduç’un hayranları, bununla da kalmayıp ünlü oyuncu için ‘Arduç Dergisi’ çıkarmışlar. Temmuz sayısıyla başlayan dergi, ünlü oyuncunun doğum gününe kadar aralıklarla çıkmaya devam edecekmiş. Öğrenilene göre aynı grup, aynı zamanda Arduç adına bir de kitap çıkarmayı planlıyormuş.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments