Ekonomik olarak zor durumda kaldığı için başörtüsünü çıkarmasıyla çok konuşulan Niran Ünsal, bu kez gay barda sahneye çıkınca olay oldu.

Türkiye LGBTİ Birliği, ünlü şarkıcının daha önceki sözlerini hatırlatarak sosyal medya hesabından böyle tepki gösterdi:

‘Niran Ünsal adlı Homofobik bu gece Ankara’da Sixtiees adlı Gay Bar’da sahne alıyor. Arkadaşlarımız ve dostlarımız zaten gitmez. Gitmek isteyenler de Hande Kader, Eylül Cansın’ı bir kere düşünüp öyle gitsin.’

Niran Ünsal sosyal medya hesabından Lady Gaga konserine giden LGBTİ bireylerin fotoğraflarını paylaşıp ‘Bizim çabamız işte bu gidişata dur demek içindir, bunu istiyorsanız amenna! Türk bu değildir! Telaşımızın asıl sebebi budur!!! Anneler babalar bu ülkenin gençliğini zehirleyenlere dur demek boynumuzun borcudur! Cinsel tercihlerinden bize ne git evinde yaşa! Evlatlarımıza böyle şarlatanlıklar yaparak örnek olamayacaksınız’ diye yazmıştı.

Para için başını açtığı eleştirilerine sert yanıt verdi
İzmirli şarkıcı Ünsal, katıldığı programda başörtüsünü çıkartmasının nedenini açıklamış, izleyicilerden tepki almıştı. Ünsal, Mart 2017 başında eleştirilere cevap verdi. Ünsal, gelen olumsuz yorumlara Instagram hesabından yaptığı şu paylaşımla yanıt verdi:

‘Allah’ım sen ne kadar büyüksün. günahlarımı parayla satsam alan olmazdı. İnsan neler yaşar?Ben neler yaşadım ??? Hiçbir şeyi tam anlamıyla bilemezsiniz. Ve yine siz, hiçbir şeyi tam olarak bilmeden beni karalamanız, iftiraya ve hakarete maruz bırakmanız. Ne müthiş bir ironi değil mi!? Allah; beni günahlarımdan arındırıyor, sizin sayenizde. Hepinize teşekkür ederim.’

Neler oldu?
Bir yıl önce tesettüre girip kapandığını söyleyen Niran Ünsal, işlerinin yolunda gitmemesinin ardından tekrar saçlarını açtı.

Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programına konuk olan Niran Ünsal açıklamalarda bulundu. Ünsal, ‘Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu, ben yılda 80 konser veriyordum’ sözleriyle peruk takmanın da çare olmadığını belirterek tesettürü çıkardığını açıkladı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Kız kardeşiyle canlı yayında tartıştı
Ablası Niran Ünsal ile küslüğünü anlatmak için canlı yayına bağlanan Nida Ünsal, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nida Ünsal, ‘Niran Ünsal’ın müzik başarısına hiç kimse tek kelime edemez. O ayrı bir konu. Hande’nin ve benim kendisine kırgın olduğumuz şeyler var. Ekranda söyleyemiyoruz. Bana ‘müzik için soyunma’ demişti, kendisi 1994 yılında katıldığı programa jartiyerle çıkmıştı. Ben de bunu söyleyince aramız açıldı. Benim gündem yapmaya ihtiyacım yok. Ekranda ben olsam, arkada onun fotoğrafları dönse o da programı arardım. Senin hiç kimseye, kendine bile saygın yok’ dedi.

Nida Ünsal’ın telefondaki sözleriyle çılgına dönen Niran Ünsal öfkesine hakim olmakta zorlandı ve şunları söyledi:

‘Kamuoyunun gözü önünde benden özür dileyecek adamın özrüne ihtiyacım yok. Ben de konuşmaya başlarım, yer yerinden oynar. Çok büyük sıkıntı çıkarırım. Telefona kimseyi bağlamayın, stüdyodan çeker giderim. Maalesef aynı anne babadanız. Kardeş kavgaları benim içimde çok büyük yaradır. Keşke benim hiç kullanmayı sevmediğim bir kelimedir. O yüzden maalesef… Bu benim özelim. Çünkü Nida ve Hande teybiyesiz, saygısız, hadsiz bir şekilde bana geldiler. Onlara her fırsatta kol kanat geren bir kadın var. Siz kime artistlik yapıyorsunuz! Bana söyleyecek bir şeyi varsa birilerinin 7×24 açık telefonum. Bana ulaşamıyorsan eşimi ara. Eğer birinin benim eşimle bir problemi varsa, kendi problemlidir. İbrahim ile kimsenin problemi olamaz. O adam 7 senedir beni aslanlar gibi taşıyor. ‘Sen onu yaptın, bunu yaptın şunu yaptın…’ Sen ‘ sütten çıkma ak kaşık mısın’ diye sormazlar mı adama?’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments