Hülya Avşar kızı Zehra’ya sürpriz yaptı.

Avşar Kızı, bu yıl liseden mezun olan kızı Zehra’nın üniversite eğitimini Londra’da gerçekleştireceğini açıklamıştı. Yılın yarısını kızının yanında geçireceği öğrenilen Avşar, kızına Londra merkezde lüks bir daire tutmuştu.

Gecce.com’un haberine göre Avşar, kızının daha rahat koşullarda eğitimini tamamlaması için İstanbul’daki evinde kendisine yardım eden dört hizmetçisini, kızı Zehra’nın yanına göndermiş.

Avşar Kızı daha önce, kızının Londra’ya gidişiyle ilgili duygularını şu sözlerle anlatmıştı:

‘Kızım Zehra’nın Londra’da okuyacak olması üzerine çok heyecanlıyım. Spor yaparken hıçkırıklara boğuldum ve attım üzerimden yaşadığım birikimi. Kızım Zehra’nın büyümüş olduğunu, evden ayrılacağını kabul etmek garip bir duygu. Evlendiği zaman ‘Nasılsa tekrar bir gün yuvasına dönecek’ diye düşünüp kendimi telkin ediyorum.’

Mütevazi hediyesi dikkat çekmişti
Ünlü oyuncu Avşar, geçtiğimiz yıl kızı Zehra’ya 18. yaş gününde 400 bin liralık Range Rover Evoque hediye etmişti. Bu hareketiyle günlerce tartışma konusu olan Avşar Kızı, birçok ebeveynin eleştiri oklarına hedef olmuştu. Zehra’nın babası Kaya Çilingiroğlu da Avşar’ın bu hediyesine karşı çıkarak kızının bu arabayı kullanmasına izin vermemişti.

24 Haziran günü İstinye Park’ta alışveriş yaparken görüntülenen Avşar, liseden mezun olan kızı Zehra’ya bu kez daha mütevazi hediyeler aldı. Sabah Gazetesi’nin haberine göre gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Avşar Kızı, ‘Zehra sonunda mezun oldu. Çok şükür, hepimiz rahatladık’ diyerek açıklama yaptı. Ardından mezuniyet hediyesi olarak ne aldığı sorulunca Avşar, elindeki küçük torbaları göstererek şu şekilde cevap verdi:

‘Hediyenin küçüğü makbuldür. Büyük bir hediyeye gerek yok!’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments