Hülya Avşar filminde iki isme yer vermeyecek.

Güzel oyuncu Avşar, bir süredir kendi hayatını anlatan ‘Selfie’ adındaki otobiyografik sinema filmi için hazırlanıyor. Avşar Kızı, Aralık ayında vizyona girmesini planladığı filminin çekimlerini tamamlamaya çalışıyor. Filmde kendi özgeçmişine yer verecek olan Avşar’ın bu filminde, yer aldığı projelerden yaşadığı aşklara kadar her şey olacak. Ancak Gecce.com’un haberine göre güzel oyuncu, bu projesinde iki eski aşkına sansür koymuş.

Söylenenlere göre Avşar Kızı, yakınlarının uyarısı üzerine filmin önüne geçeceğini düşünerek yaşadığı bazı aşklara filmde yer vermemeye karar vermiş. Avşar, kendi özel hayatını anlattığı filminde 1989’da dönemin en popüler ve evli futbolcusu Tanju Çolak ile yaşadığı yasak aşka ve son ilişkisi olan, evliliğin eşiğinden döndüğü Sadettin Saran ile yaşadığı aşka yer vermeyecekmiş.

Hülya Avşar ve Tanju Çolak
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Hülya Avşar ve Tanju Çolak

Hülya Avşar ve Saadettin Saran
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Hülya Avşar ve Saadettin Saran

El kamerasıyla çekmeyi planlıyor
Avşar Kızı, 7 Mayıs günü İstinye Park’ta görüntülendi. Milliyet gazetesinin haberine göre hayatının filmini çekmek istediğini şu sözleriyle belirtti:

‘Kendim el kamerasıyla, belki de ışıksız doğal bir ortamda çekeceğim. Alternatif düşüncelerim var. Devamı zincirleme olarak gelecektir. Bu düşüncemi iki sene içerisinde gerçekleştireceğim.’

Kızı Zehra’nın ilerideki mesleğiyle ilgili düşüncelerini ‘Benim şartlarımda çalışacaksa oyuncu olmasını isterim’ sözleriyle dile getiren Avşar, bir süre önce sık sık gece hayatıyla gündeme gelen Zehra’nın sosyal hayatıyla ilgili ise ‘Hayatlarını yaşayacaklar, çıkmadığı zaman ‘Çık kızım eğlen’ diyorum. 18 yaşından önce yasaklarımız vardı. Şimdi yok. En çok arkadaşlarıyla sevgili yazılmasına üzülüyor’ şeklinde konuştu.

‘Türkiye de ne jön var ne de doğru dürüst yönetmen…’
Avşar Kızı, 20 Nisan günü Arnavutköy’de bir kafeden çıkarken görüntülendi. Uçankuş.com’un haberine göre; projelerinden bahseden Avşar, sinema sektörüne dair flaş açıklamalarda bulundu.

Aracına binen Avşar’a, Nisan ortalarında Kaya Çilingiroğlu’nun eski baldızı Helin Avşar hakkında yaptığı hamile açıklaması hatırlatılınca; ‘Ben bir şey söyleyemem, Helin açıklama yapsın’ diyerek yanıt verdi. Serhan Bora ile aralarının iyi olduğunu söyleyen Avşar, ‘Önemli olan onların arası iyi olsun’ dedi.

Star TV’de yayınlanan ‘Muhteşem Yüzyıl – Kösem’in Safiye Sultan’ı, ‘Bu yaz tatil yapmayı düşünüyor musunuz?’ sorusuna ise ‘Dizi bitsin, ondan sonra bakalım’ şeklinde cevap verdi.

Avşar, Tarkan’ın ‘Ahde Vefa’, Murat Boz’un ‘Janti’ ve Bergüzar Korel’in albümlerini dinlemediğini söyleyerek, ‘Radyoda çalarsa dinliyorum’ dedi.

Kendi senaryosunu yazdığını ve filmini çekmek istediğini söyleyen Avşar, muhabirlerin, ‘Başrol oynatmak istediğiniz bir oyuncu var mı?’ sorusuna ‘Türkiye’de çok fazla jön yok’ diyerek yanıt verdi. Yönetmen koltuğuna oturmak için sabırsızlanan Avşar kızı, ‘Türkiye’de her önüne gelen yönetmen oluyor’ diyerek göndermede bulundu.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments