Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu İbrahim Çelikkol evlilik için ilk adımını attı.

Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol, bir süredir aşk yaşadığı mimar sevgilisi Mihre Mutlu ile dünyaevine giriyor. Evlilik kararı alan çiftten İbrahim Çelikkol sevgilisi Mihre’yi ailesinden istemek için Samsun’a gitti. Aile arasında düzenlenen kız isteme merasiminden mutlu dönen İbrahim Çelikkol ilk kez sevgilisiyle olan bir kareyi Instagram’da hayranlarıyla paylaştı.

İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu

İbrahim Çelikkol daha önce Deniz Çakır ve Sinem Kobal gibi ünlü isimlerle aşk yaşamıştı.

‘Çağrı’ filminde rol alacak
‘Çağrı’ filminin dizisini çekmek için uzun süredir çalışan Ay Yapım’ın, Kenan İmirzalıoğlu iddialarının aksine İbrahim Çelikkol ile anlaşma sağladığı iddia edildi.

Habertürk gazetesinden Mustafa Doğan, ‘Kenan’a niyet İbrahim’e kısmet’ başlıklı yazısına, ‘Ramazan ekranının vazgeçilmezi ‘Çağrı’ filminin televizyona uyarlanacağı haberi yeni değil. İslamiyet’in doğuşunu konu alan 1976 yapımı filmin dizisini çekmek için Ay Yapım uzun süredir çalışıyor. Mekân ve cast çalışmaları devam eden projenin çekimlerinin bu yaz başlaması, sonbaharda da yayına girmesi planlanıyor’ diye başladı ve uzun zamandır merak edilen o soruya şu açıklamayı getirdi:

‘Tabii diziye dair en çok merak edilen şey, Anthony Quinn’in canlandırdığı ‘Hazreti Hamza’yı kimin oynayacağı… Kulağıma gelenlere göre, o rol için Ay Yapım, son olarak ‘Kördüğüm’ dizisinde izlediğimiz İbrahim Çelikkol’la anlaşmış. Hatta bir süre gözlerden uzak olmak için Riva’daki çiftliğine çekilen Çelikkol, sakal da bırakmaya başlamış.’

Doğan ardından, iki jön arasında ilginç bir kıyaslama yaptı:

‘Kenan İmirzalıoğlu ile İbrahim Çelikkol gerek popülerlik gerekse de oyunculuk konusunda birbirlerinden çok farklı iki isim. Kenan’lı projenin yaratacağı etki ile İbrahim’li projenin etkisinin bir olmayacağı da aşikâr. Ancak Çelikkol da yabana atılacak bir isim değil. Bu işin altından pekâlâ kalkabilir. Yine de işleri çok zor. Kıyaslanacakları proje ‘Çağrı’… Aynı şekilde, Çelikkol’un da mukayese edileceği isim Anthony Quinn… Ne diyelim, Allah kolaylık, güç ve kuvvet versin.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments