Engin Öztürk’ü affetmeyen sosyetik güzel İdil Fırat, Sezen Aksu’nun ‘İhanetten Geri Kalan’ şarkısıyla ünlü oyuncuya ‘Geri dönüş yok’ mesajı yolladı!

Fırat’la Öztürk’ün 1 buçuk yıllık aşkının ihanet nedeniyle bittiği haberlerinin yankıları sürerken, önceki gün sosyetik güzelden iddiaları doğrulayan bir paylaşım geldi. Yakışıklı oyuncunun telefonunda Cansu Dere’yle samimi mesajlarını yakaladığı iddia edilen İdil Fırat, ilişkisine bir ay önce son vermiş ve Engin Öztürk’ü sosyal medyada takipten çıkarmıştı.

Yakışıklı oyuncu ise cep telefonu mesajlarıyla ve sosyetik güzelin Bebek’teki butiğine neredeyse her gün yolladığı çiçeklerle barışmanın yollarını aradı. Ancak İdil Fırat, bu jestleri hiç umursamadı.

Fırat, eski aşkına dönüşün olmadığını önceki akşam yaptığı paylaşımla daha da güçlü bir şekilde ortaya koydu. Sosyetik güzel, Sezen Aksu’nun ‘Biraz Pop Biraz Sezen’ albümünden ‘İhanetten Geri Kalan’ adlı şarkısını ‘Favori’ notuyla Instagram’da paylaştı. Fırat, ‘Duydum ki el koynundan çok çabuk sıkılmışsın. Dönmek için bin çare bin yol arıyormuşsun. İstemem artık geriye dönme. Dönersen bile bu evde sönme’ sözlerini barındıran şarkıyı paylaşınca, Öztürk’ün son ümidi de tükendi. Bunun üzerine yakışıklı oyuncu da Fırat’ı takipten çıkardı.

Bu arada; İdil Fırat’ın işadamı babası Önder Fırat’ın, bir dönem Sezen Aksu ile aşk yaşadığını da hatırlatalım.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments