BANG Showbiz, sizler için, 2018’in başta gelen ünlü evliliklerini sıraladı.

İlk sırada, ‘Game of Thrones’ dizisinin yıldızları Kit Harington ve Rose Leslie var. Efsane dizide Jon Snow ve Ygritte karakterlerini canlandıran iki isim, kısa süre sonra set dışında özel ilişki yaşamaya başlamıştı. Beyaz camdaki aşkları hüsranla biten ikili, gerçek hayatta ise mutlu sona ulaştı. Ünlü çift, rol arkadaşları Maisie Williams, Sophie Turner ve Emilia Clarke’ın da katıldığı bir düğünle, 23 Haziran günü İskoçya’da hayatlarını birleştirdi.

Nick Jonas ile Priyanka Chopra, bu yıl dünyaevine giren diğer bir ünlü çift oldu. Yakışıklı şarkıcı, Girit adasındaki tatilleri sırasında evlenme teklifinde bulundu. Nick Jonas, daha sonra yaptığı açıklamada; teklifin ardından 45 saniye cevap alamayınca, reddedileceğinden korktuğunu itiraf etti. İkili, Aralık başlarında hem Hıristiyan hem de Hindu geleneklerine göre iki ayrı düğün yaptı.

Justin Bieber – Hailey Baldwin çiftinin evlendiği yönündeki dedikodular aylarca kamuoyunu meşgul etti. Güzel model, uzun süre bu haberleri yalanladı. Ancak en sonunda amcası Alec Baldwin, baklayı ağzından çıkardı ve iki ismin hayatlarını birleştirdiğini ilan etti. Bunun ardından Justin Bieber ise, Eylül ayında Instagram’da ‘Evli bir erkek olarak ilk Şükran Günü’mü kutlayacağım’ şeklinde bir paylaşım yaptı. Böylece, ikilinin evlendiği ilk ağızdan onaylanmış oldu.

Yılın düğünü ise, kuşkusuz İngiliz Prensi Harry ile Meghan Markle’ınki oldu. Kraliyet düğünü, 18 milyon İngiliz tarafından televizyon ekranlarından takip edildi. Bu da töreni, İngiltere televizyonlarında yılın en büyük reytingini alan program haline getirdi. İkilinin, 2019 ilkbaharında ilk bebeklerini kucaklarına almaya hazırlandıklarını da hatırlatalım.