Murat-Boz-un-yeni-menajeri-570 × 520
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Murat Boz menajer olarak ağabeyi Ali Boz’u seçti.

Bilindiği üzere ünlü popçu, 8 Nisan’da müzik marketlerde yerini alan 4. albümü ‘Janti’ ile yepyeni ve farklı bir projeye imza attı. Boz, ilk klibini ise albümle aynı adı taşıyan şarkıya çekti. Boz, toplam 12 şarkının yer aldığı albümünde Türkiye müzik sektörünün en önemli sanatçıları ve müzik direktörleri ile çalıştı. Ancak eski sevgilisi ve menajeri Eliz Sakuçoğlu’ndan ayrıldıktan sonra farklı isimlerle çalışan popçu, menajerlik alanında bir türlü istediği başarıyı yakalayamadı.

Yakışıklı popçu sonunda çözümü buldu ve menajerlik işlerini sektöre yabancı olmayan ağabeyine devretti. Bundan böyle Boz’un menajerliğini abisi Ali Boz yapacak.

Ali Boz kimdir?
Cadde, Reflex gibi dergilerde röportajları ve köşe yazıları yayınlanan, ülke çapında önemli sanatçıların metin yazarlığını yaparak sanatın farklı alanlarında da kalemini konuşturan ağabey Boz, aynı zamanda ödüllü bir yazar…

Ali Boz ayrıca; 2015 Şubat Ayı’nda lansmanı yapılan, içinde 38 sanatçının yer aldığı ‘Büyük Resim’ adlı albümüyle, konsept olarak dünyada bir ilki gerçekleştirdi ve edebiyatla müziği buluşturdu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments