Janet Jackson’ın Müslüman olduğu haberleri doğrulandı.

50 yaşındaki şarkıcı, 2012 yılında gizlice evlendiği kocası Wissam Al Mana’dan ilk çocuğunu bekliyor. Arkadaşları, dindar olan Wisssam’ın etkisiyle Janet’ın da İslami ibadetleri uygulamaya başladığını düşünüyor.

Ünlü yıldızın yakın bir arkadaşı Sun gazetesine bakın, neler söyledi:

‘Janet, Wissam’ın Ortadoğu’daki ailesini ziyaret ettiğinde; makyaj yapmıyor, saçına kaynak yaptırmıyor ve geleneksel İslami kıyafetler giyiyor. İslam ile birlikte ait olduğu yeri ve iç huzuru bulduğuna inanıyor. Yeni dinini öğrenmek için uzun süre derin araştırmalar yaptı.’

Janet’ın geçmişte, Rolling Stone dergisine çıplak poz vererek kapak olduğunu hatırlatalım. Bu durum göz önüne alındığında, ünlü yıldızın değişimi gerçekten olağanüstü….

2009 yılında ölen ünlü sanatçı Micheal Jackson’ın dünyaca tanınan şarkıcı kız kardeşi Janet Jackson, Ekim sonlarında tesettüre girdiği haberleriyle gündeme gelmişti.

Janet Jackson, hamile olduğunu açıkladıktan sonra ilk kez Ekim ayında ortaya çıktı. Eşiyle birlikte Londra’da alışveriş yaparken görüntülenen şarkıcının tesettüre girmiş hali dikkatleri çekti. Eşiyle birlikte el ele dolaşan Jackson’ın, siyah ağırlıklı baştan aşağı tesettürlü giysisi ve kilo almış hali gözlerden kaçmadı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments