Janet Jackson’ın, eşi Wissam Al Mana’dan ayrıldığı bildirildi.

50 yaşındaki şarkıcıyla 42 yaşındaki Katarlı işadamı 2012 yılında evlenmişlerdi. İkilinin, 3 Ocak 2017 günü de Eissa adında bir oğulları dünyaya gelmişti.

Ne var ki; Mail on Sunday’e konuşan bir kaynağa göre, bu ilişki sona erdi:

‘Ne yazık ki; Janet ve Wissam, ilişkilerinin yürümediğine karar verdiler ve yollarını ayırdılar.’

‘Her ikisi de çok meşgul insanlar. Oysa ki, iyi birer ebeveyn olmaları gerek. Ayrı olsalar bile, bu böyle… Ayrılık dostça oldu. Eissa, Londra’da yaşayan annesiyle kalacak.’

Janet daha önce iki evlilik yaşamıştı. James DeBarge ile bir yıl süren evliliği 1984’te, Rene Elizondo ile olan evliliğiyse dokuz yılın ardından 2000’de sona ermişti.

2009 yılında aramızdan ayrılan ünlü sanatçı Michael Jackson’ın dünyaca tanınan şarkıcı kız kardeşi Janet Jackson, Wissam ile evlendikten sonra Müslüman olup tesettüre girmişti. Boşanmadan sonra da ünlü sanatçının İslami kurallara uyup uymayacağı merak ediliyor.

50 yaşında anne oldu
Janet Jackson, Katarlı milyarder eşi Wissam Al Manna’dan 50 yaşında ilk kez anne oldu.

Michael Jackson’ın kendisi gibi şarkıcı olan kız kardeşi Janet Jackson, eşi Wissam Al Mana ile birlikte 3 Ocak günü oğlu Eissa Al Mana’yı kucağına aldı. Şarkıcının menajeri, ‘Janet Jackson ve eşi Wissam Al Mana bebeklerinin dünyaya gelmesinden dolayı çok mutlu. Janet stressiz ve sağlıklı bir doğum gerçekleştirdi ve dinlenmede’ açıklamasını yaptı.

50 yaşında ilk kez anne olan pop yıldızı, hamileliği boyunca basında yer almaktan çekinmiş ancak 2016 yılının Kasım ayında yaptığı sosyal medya paylaşımında, ‘Uzun zaman oldu. Ama hala dinliyorum. Sevginizi ve dualarınızı hissediyorum. Teşekkür ederim. Çok iyiyim’ demişti.

Ünlü şarkıcı, hamilelik iddialarını Ekim 2016’da doğrulamıştı. Belirginleşen karnıyla People dergisine poz veren Jackson, ‘Bu nimeti verdiği için Tanrı’ya şükrediyorum’ sözlerini sarf etmişti.

Öte yandan; Wissam Al Manna (41) ile 2012 yılında evlendikten sonra Müslüman olan Jackson, hamileliği esnasında tesettürlü görüntüsüyle objektife yansıdığında hayranlarını şaşırtmıştı.

İşte o görüntü…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments