Jay Z, Beyoncé’un ‘Lemonade’ albümünün kendi versiyonunu yapıyor.

Beyonce; 2009 yılından beri evli olduğu ünlü rapçiyi, HBO’da Nisan ayında yayınlanan ‘Lemonade’ adlı albümündeki pek çok şarkıda hedef almıştı. O şarkılarda, Jay Z’nin ünlü sanatçıyı aldattığı göndermesi yapılmıştı.

Us Weekly dergisine konuşan bir kaynak; Jay Z’nin, magazin dünyasında olay yaratan o albüme yanıt vereceğini duyurdu:

‘Jay, aldatma olayına kendi bakış açısını getireceği yeni bir albüm üzerinde çalışıyor.’

O isim Rita Ora mı?
Rita Ora, Jay Z ile yasak aşk yaşadığı iddialarına yanıt verdi.

Nisan sonlarında Twitter hesabından açıklama yapan ünlü şarkıcı, Beyonce’un kocası Jay Z ile ilişkisi olduğu iddialarını reddetti:

‘Asla dedikodu basınını ciddiye almam ama açık olmalıyım ki, bu iddialar yanlış. Beyonce’a olağanüstü saygı duyarım, hepsi bu. Hadi ‘Lemonade’in tadını çıkarmaya devam edelim.’

Jay Z ve Rita Ora, bu karedeki gibi bir dönem çok samimiydi.

Jay Z ve Rita Ora birlikte...
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Beyonce, 2009 yılından beri evli olduğu kızı Blue Ivy’nin babasını, HBO’da Nisan ortalarında yayınlanan ‘Lemonade’ adlı klibinde hedef almıştı.

Sert sözler içeren klipte bir çift birbirine sarılıyordu. Bunu gören Beyonce ‘Saatime bakıyorum, çoktan evde olmalıydı / Bugün yüzük taktığım o gün için pişmanlık duyuyorum’ diyordu.

Bu sözler hafta sonunda sosyal medyayı karıştırmıştı. Beyonce’un fanları, ikilinin evliliğinin Rachel Roy adlı moda tasarımcısı kadın nedeniyle çatırdadığını iddia etmişti.

Ancak daha sonra yeni bir iddia ortaya atıldı. 2008 yılında Jay Z’nin plak şirketi Roc Notion ile anlaşma imzalayan ama ikinci albümün çıkmaması nedeniyle mahkemeye giden Rita Ora, üzerinde iki limon figürü olan bir kare paylaşınca ortalık karıştı. Beyonce’un fanları, Rita’nın ‘asıl yuva yıkan kadın’ olduğunu iddia ettiler.

Bundan iki yıl önce de Jay Z ve Rita Ora arasında yasak aşk yaşandığı iddia edilmiş ama bu durum ispatlanamamıştı.

Rachel Roy iddiası…
Beyonce’un fanları, ikilinin evliliğinin Rachel Roy adlı moda tasarımcısı kadın nedeniyle çatırdadığını iddia etti.

2014 yılında Met Gala’nın after partisine giderken; bir otel asansöründe Beyoncé’un kız kardeşi Solange Knowles’in aniden sinirlenip Jay-Z’ye saldırmasının nedeni de yine aynı kadındı. Rachel Roy ve Jay-Z’nin yakın arkadaşlığı, görünen o ki Solange Knowles’ı da rahatsız etmiş.

‘Lemonade’in yayınlanmasından birkaç saat sonra, Rachel Roy Instagram hesabına bir fotoğraf yükledi ve altına da şunu yazdı:

‘Güzel saç fark etmez ama biz selfie’ler için de kişisel doğrular için de iyi ışık alırız.’

İşte Jay Z ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Rachel Roy…

Jay Z'nin Beyonce'u aldattığı iddia edilen kadın Rachel Roy
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments