Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ile olan ilişkisinin ikinci yıldönümünü Instagram’dan kutladı.

Ünlü yıldız, aşklarının ikinci yılı hatırına, sosyal medya hesabından birkaç fotoğraf paylaştı. O karelerde; Alex Rodriguez’in tek başına çekilmiş üç fotoğrafı, ikilinin romantik bir pozu ve çocuklarıyla birlikte çektirdikleri bir resim bulunuyor.

JLo, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada; etnik kökenlerinin ve kariyer öykülerinin aynı olması nedeniyle Alex Rodriguez ile çok benzeştiklerini vurgulamış ve şunları söylemişti:

‘İkimiz de Latin’iz. Ve kendi yolumuzu kendimiz çizdik.’

Bu arada; Jennifer Lopez, bir süre önce karbonhidrat ve şeker kullanmayacağı 10 günlük bir diyete başlayacağını duyurmuştu. Ancak ünlü yıldız, 10 gün sürecek şeker ve karbonhidrat diyetinin 9’uncu gününde dayanamamış ve sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak muazzam karın kaslarını sergilemişti. 49 yaşındaki ünlü şarkıcı/oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla diyetinin karşılığını aldığını göstermiş ve fotoğrafa, ’10’uncu günü bekleyemeyeceğimi hissettiğimden 9’uncu günde paylaşıyorum’ notunu düşmüştü. O kare, 3.1 milyon beğeni ve onbinlerce yorum almıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments