Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez evlilik üzerinde konuşuyorlar.

47 yaşındaki şarkıcı; bugünlerde, 41 yaşındaki eski beysbol oyuncusuyla birlikte… E! News’e konuşan bir kaynak, ikilinin ilişkisinin çok iyi gittiğini ve aşıkların, birlikte bir gelecek düşündüklerini söyledi:

‘J.Lo ve Alex ciddi biçimde evliliği konuşuyorlar. J.Lo, Alex’le bir gelecek düşünüyor ve teklif geldiği takdirde, evliliğe hazır. Ona sırılsıklam aşık. Birbirileriyle çok ortak noktaları var.’

Söz konusu kaynak, ayrıca, ailelerin de bu ilişkiye onay verdiğini ifade etti:

‘İkili, mükemmel bir çift oldu. Aileleri de bu uyumdan çok memnun.’

Eski eşi Marc Anthony’den ikiz çocukları olan Lopez, daha önce yaptığı bir açıklamada; Alex ile çok iyi vakit geçirdiklerini ve bu ilişkiyi, klasik gelecek kaygılarıyla baskı altına almak istemediğini söylemişti. Ancak görünen o ki; güzel yıldız, geçen kısa zaman zarfında fikrini değiştirdi.

Mart sonunda açığa çıktı
Alex Rodriguez, Jennifer Lopez ile birlikte olduğunu doğruladı.

41 yaşındaki eski beysbol yıldızıyla 47 yaşındaki şarkıcının bir süredir birlikte oldukları iddia ediliyordu. Mart sonunda, Amerikan ABC kanalında yayınlanan ‘The View’ adşı programa katılan Rodriguez, ‘Birlikte misiniz?’ şeklindeki bir soruya net bir yanıt verdi ve ünlü şarkıcıya olan hayranlığını gizleyemedi:

‘Çok açık. Birlikte çok iyi vakit geçiriyoruz. O harika bir kadın. Tanıştığım en zeki insanlardan birisi… Ayrıca harika bir anne…’

‘Basit şeyleri seviyor. Demek istediğim, çok net birisi… Ailesine çok bağlı… Harika bir kız kardeş ve evlat…’

Lopez’in, Marc Anthony ile olan evliliğinden Max ve Emme adında ikiz çocukları var. Rodriguez ise iki kız çocuğu babası…

İkilinin, Şubat ayında, JLo’nun Las Vegas’taki şovlarından birisinde tanıştıkları sanılıyor. O günden beri birbirinden ayrılmayan ikili, Bahamalar’da ve Los Angeles’ta birlikte görülmüşlerdi.

Bu arada; JLo, uzun süredir inişli – çıkışlı bir aşk yaşadığı dansçı sevgilisi Casper Smart’tan Ağustos 2016’da nihai olarak ayrılmıştı. Ardından meslektaşı Drake ile kısa bir flört yaşayan ünlü şarkıcı; sonunda, gönlünü Alex Rodriguez’e kaptırdı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments