Jennifer Lopez ve Drake’in ilişkisi, ikilinin yoğun takvimi yüzünden ilk heyecanını kaybetti.

İddialara göre; güzel şarkıcı, Drake ile olan ilişkisini buzdolabına koydu. Ancak ikili, gelecekte aşklarına yeni bir şans verme ihtimalini de tamamen devre dışı bırakmadılar.

Jennifer’a yakın bir kaynak, Entertainment Tonight’a konuştu ve bakın neler söyledi:

‘Jennifer, Drake’den hoşlanıyor. Ancak her ikisi de çok meşgul. Bu yüzden de ilişkileri ilk heyecanını kaybetti.’

‘JLo, deliler gibi yoğun kariyeri olan bir anne. Drake Avrupa turunda. İleride aynı yerde daha çok bulundukları zaman neler olacağını, şimdiden kimse kestiremez.’

İki isim, 2016’nın sonlarında ortak bir müzik çalışması için bir araya gelmişler ve bu süre zarfında da yakınlaşarak yeni bir ilişkiye başlamışlardı.

Aşk iddiaları doğrulandı
Jennifer Lopez, yeni yıl konserinde Drake ile verdiği samimi görüntülerle aşk yaşadığı iddialarını doğruladı.

Lopez, Drake ile çekilmiş samimi fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmış olsa da henüz onaylanmadığından, ünlü ikilinin bir ilişki yaşayıp yaşamadığı net olarak bilinmiyordu.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Las Vegas’taki yeni yıl konserinde Lopez’in Drake’i desteklemek üzere bulunduğu ve daha sonra çekilen fotoğrafta rap şarkıcısının kolyesini taktığı görüldü. 47 yaşındaki pop şarkıcısının, Hakkasan adlı gece kulübünün VIP bölümünden izlediği konserde, daha önce Drake’in taktığı altın zincir kolyeyi boynuna takması, dikkatli hayranlarının gözünden kaçmadı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

İkilinin boş dans pistinde samimi bir şekilde dans etmesi de, görenlerin ‘Çift gibiler’ yorumu yapmasına neden oldu. Çiftin pistte öpüştüğü anlar da, adeta bu yorumların onaylanması anlamına geldi.

Lopez’in, 30 yaşındaki rap şarkıcıyla birlikte yeni yıl konserinin verildiği otelin kumarhanesinde birlikte zaman geçirdiği de görüldü.

İki ünlü müzisyenin sosyal medyadaki selfie’lerinin ardından aşk yaşadıkları söylentisi ortaya çıkmıştı. Lopez’in yakın arkadaşı ve Drake’in eski sevgilisi olan Rihanna’nın, Lopez’i sosyal medya takibinden çıkarması da bu iddiaları güçlendirmişti.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments