Jennifer Lopez yeni filminde ‘Uyuşturucu Tanrıçası’ olacak.

En son ‘The Boy Next Door’ (Komşu Çocuk) filminde Claire Peterson’ı canlandıran Latin asıllı ABD’li şarkıcı ve oyuncu Lopez, yeni bir HBO yapımıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Lopez filmde, 70 ve 80’li yıllarda Kolombiya’daki uyuşturucu kartelleri arasında ‘Uyuşturucu Tanrıçası’ olarak bilinen Griselda Blanco’nun yaşamını canlandıracak.

Pablo Escobar öncesi dönemin en popüler uyuşturucu karteli liderlerinden biri olan Blanco, 3 Eylül 2012’de otomobiliyle seyahat halindeyken motosikletli biri tarafından başından vurulmuş ve hayatını kaybetmişti.
Griselda’nın karmaşık hayatının uzun yıllardır ilgisini çektiğini söyleyen Lopez, projeden hayli umutlu. Lopez, Griselda’nın hikayesini HBO’nun izleyiciyle buluşturmasına da dikkat çekerken; bu birlikteliğin ortaya mükemmel bir iş çıkartacağını düşünüyor.

HBO’nun bu adımının; rakibi Netflix’in, yine bir uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo Escobar’ın hayatını anlatan ‘Narcos’dan sonra gelmesi de gözlerden kaçmıyor.

Griselda Blanco’yu canlandıracak 47 yaşındaki Lopez, ‘My Little Girl’ ile başlayan oyunculuk kariyerinde 30’dan fazla filmde rol aldı. 1998’de rol aldığı ‘Out of Sight’ filmiyle 1 milyon doların üzerinde kazanan ilk Latin oyuncu unvanının sahibi olan JLo’nun yeni TV filmindeki performansı şimdiden merakla bekleniyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments