Jennifer Lopez, Alex Rodriguez’in evlilik teklifine çok şaşırdı!

Ünlü spor adamı, Bahamalar’daki tatilleri sırasında, dizlerinin üzerine çökerek güzel yıldıza evlenme teklif etti. İlişkisinin yüzük olmadan ilerlemesinden son derece memnun olan JLo ise, bu sürpriz hamle karşısında şaşkınlığa uğradı.

People dergisi, Alex Rodriguez’in evlenme teklif edeceğinden çok az kişinin haberdar olduğunu yazdı. Dergi ayrıca, çiftin yakın çevresinin, iki ismi ‘ruh ikizleri’ olarak gördüğünü de belirtti.

Jennifer Lopez, bir ay önce verdiği bir röportajda, evliliği düşünmediğini açıklamıştı. Ancak güzel yıldız, gelen sürpriz teklife direnemedi ve kararını değiştirdi.

İkinci yıl dönümlerini kutladıktan sadece birkaç hafta sonra Jennifer Lopez – Alex Rodriguez çifti, kendi Instagram hesaplarından güzel yıldızın devasa elmas nişan yüzüğünün bir fotoğrafını yayınlayarak müjdeli haberi sevenlerine vermişti. Birlikte çıktıkları tatilde evlenme teklif eden Alex Rodriguez, ‘Evet dedi’ notuyla JLo’ya taktığı yüzüğü paylaşmıştı.

49 yaşındaki Jennifer Lopez ve 43 yaşındaki Alex Rodriguez, romantik tatilleri sırasında yaptıkları bu paylaşımla evlilik yolunda ilk adımı atmış oldu.

İkinci yıldönümlerini kutladılar

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ile olan ilişkisinin ikinci yıldönümünü Instagram’dan kutladı.

Ünlü yıldız, aşklarının ikinci yılı hatırına, sosyal medya hesabından birkaç fotoğraf paylaştı. O karelerde; Alex Rodriguez’in tek başına çekilmiş üç fotoğrafı, ikilinin romantik bir pozu ve çocuklarıyla birlikte çektirdikleri bir resim bulunuyor.

JLo, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada; etnik kökenlerinin ve kariyer öykülerinin aynı olması nedeniyle Alex Rodriguez ile çok benzeştiklerini vurgulamış ve şunları söylemişti:

‘İkimiz de Latin’iz. Ve kendi yolumuzu kendimiz çizdik.’

Bu arada; Jennifer Lopez, bir süre önce karbonhidrat ve şeker kullanmayacağı 10 günlük bir diyete başlayacağını duyurmuştu. Ancak ünlü yıldız, 10 gün sürecek şeker ve karbonhidrat diyetinin 9’uncu gününde dayanamamış ve sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak muazzam karın kaslarını sergilemişti. 49 yaşındaki ünlü şarkıcı/oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla diyetinin karşılığını aldığını göstermiş ve fotoğrafa, ’10’uncu günü bekleyemeyeceğimi hissettiğimden 9’uncu günde paylaşıyorum’ notunu düşmüştü. O kare, 3.1 milyon beğeni ve onbinlerce yorum almıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments