Jennifer Lopez’e göre, Marc Anthony’den boşanması bütün aile için iyi oldu ve araları düzeldi!

Güzel şarkıcı, 48 yaşındaki kocasından 2014 yılında boşanmıştı. JLo’ya göre, bu boşanma sayesinde iki taraf da, 9 yaşındaki ikizleri Max ve Emme’ye daha çok vakit ayırma şansı yakaladılar.

Live! With Kelly adlı TV programına katılan Lopez, bakın neler dedi:

‘İlk başta, çocuklarla aramızın ve her şeyin iyi olduğunu düşündüm. Bu durum böyle sürdükçe yeniden birlikte olup olamayacağımızı düşünmeye başladım. Bu boşanma, bizim daha iyi bir diyalog kurmamıza yol açtı.’

‘Ailede her şey yolunda… Çocuklar, ikimizle bir arada vakit geçirebiliyorlar ve iyi anlaştığımızı görüyorlar. Bu, hepimiz için harika.’

Lopez, daha önce yaptığı bir açıklamadaysa; Marc ile boşanmasının hayatının en büyük hayal kırıklığı olduğunu söylemişti. Kocasıyla ölene kadar birlikte olacağını düşündüğünü söyleyen güzel yıldız, boşandığı dönemde adeta yıkıldığını itiraf etmişti.

Ayrılıklar dedikoduları perçinledi
Marc Anthony ve Jennifer Lopez yıllar sonra yeniden bir araya gelecekleri iddialarıyla gündemin zirvesine oturdular.

Aralık 2016’da düzenlenen Latin Grammy Ödülleri töreninde Anthony, kariyerindeki başarıları nedeniyle kazandığı ödülü, eski eşi Jennifer Lopez’in elinden almıştı. Birlikte şarkı söyleyen ikili, daha sonra da birbirlerinin dudaklarına ufak bir öpücük kondurmuştu.

İşte bu öpücüklü törenin ardından, Anthony’nin iki yıl önce evlendiği Shannon De Lima’dan ayrılacağı haberi basına yansıdı.

Evliliklerinden ikiz çocukları olan Jennifer Lopez ile Marc Anthony’nin özellikle 2016 yazında sık sık görüştüğü biliniyordu. Çiftin yeniden bir araya gelmeyi planladığı haberlerini Lopez’in sözcüsü kesin bir dille yalanlamıştı.

Lopez de bir süre önce sevgilisi Casper Smart’tan ayrıldığını açıklamıştı. Marc Anthony’nin de genç eşi Shannon De Lima’dan ayrılacağının ortaya çıkması, ünlü çiftin yeniden bir araya geleceği söylentilerini yeniden alevlendirdi.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments