Jennifer Lopez sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla, yakın arkadaşı Rihanna’nın eski sevgilisi Drake ile aşk yaşadığı iddialarını güçlendirdi.

Bir süre önce genç sevgilisi Casper Smart’tan ayrılan Lopez, yeni bir aşka yelken açtı. 47 yaşındaki dünyaca ünlü yıldızın, 30 yaşındaki rap şarkıcısı Drake ile birlikte olduğu öne sürüldü. Ardından Lopez’in, Drake ile samimi şekilde çekilen bir pozunu Instagram sayfasında paylaşması, ilişkinin resmi duyurusu olarak yorumlandı.

Her ne kadar Lopez, Drake ile çekilen pozuna ilişkin bir açıklama yazmasa da; hayranları bu samimi pozları yeni bir aşk olarak nitelendirdi.

Lopez, Latin Grammy Ödülleri töreninde eski eşi Marc Anthony ile samimi şekilde görüntü vermiş ve ‘Yeniden barıştılar’ söylentilerine yol açmıştı. Ancak bu iddialar boş çıktı.

İşte o kare…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Rihanna, Jennifer Lopez’i takibi bıraktı!
Noel arifesinde, Jennifer Lopez ile Rihanna’nın eski sevgilisi Drake’in birlikte olduğu iddia edilmişti. Sun gazetesine konuşan bir kaynak, bu durumdan Rihanna’nın rahatsızlık duyduğunu öne sürmüştü:

‘Rihanna’nın çevresindeki insanlar, güzel şarkıcının olan bitenlerden dolayı çok mutsuz olduğunu söylüyor. Sadece birkaç ay önce o ve Drake, hala birlikteydiler. Jen, endüstrideki arkadaşlarından birisi ve bu durum, onu daha da şaşırttı.’

İşte bu açıklamanın ardından Barbadoslu şarkıcıdan sürpriz bir hamle geldi. Drake ile aşk yaşadığı iddiaları konusunda JLo sessiz kalınca, Rihanna bunu ‘onay’ olarak değerlendirdi ve eski dostunu Instagram’da takip etmeyi bıraktı. Rihanna’nın kıskançlık krizleri yaşadığı ve aşırı alkol almaya başladığı iddia ediliyor.

Hafta sonu yapılan haberlerde ayrıca, 47 yaşındaki JLo ile 30 yaşındaki rapçi Drake’in birbirlerine vurulduğu ve aradaki 17 yaş farkın tarafları ‘rahatsız etmediği’ söylenmişti. Bir kaynak, ikili hakkında şu bilgileri aktarmıştı:

‘Jen ve Drake birlikte çalıştıklarını ileri sürerek romantik ilişkilerini saklamaya çalışıyorlar ama gerçek şu ki; onlar bir çift…’

‘Birkaç haftadır birbirlerini görüyorlar ve arkadaşları, çoktan birbirlerine vurulmuş olduklarını söylüyor. Aradaki yaş farkı onları rahatsız etmiyor. Birlikte çok eğleniyorlar ve onlar için önemli olan tek şey de bu.’Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments