Johnny Depp, ABD Başkanı Donald Trump ile ilgili yaptığı ‘suikast’ şakasının ardından özür diledi.

Ünlü Hollywood aktörü Johnny Depp, önceki gün yaptığı açıklamada; Trump’ı ima ederek ‘En son ne zaman bir oyuncu tarafından bir devlet başkanına suikast düzenlenmişti?’ diye sormuştu. Ancak ünlü aktör, gelen sert tepkiler üzerine, bu açıklamasından dolayı çark etti. Depp, Twitter hesabından yaptığı özür açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

‘Dün gece Başkan Trump’la ilgili yaptığım zevksiz şakadan dolayı özür dilerim.’ ‘İstediğim gibi olmadı, ben kötü bir şey söylemek istememiştim. Yalnızca eğlendirmeye çalışıyordum, kimseyi incitmek istemedim.’

Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada; Johnny Depp’in Başkan Trump’ı kastettiği suikast göndermesinin ‘üzücü’ olduğu söylenmişti.

Rollerini hiç ezberlememiş!
Johnny Depp’in, filmlerdeki replikleri için kulaklıktan sufle aldığı iddia edildi.

‘Karayip Korsanları’ serisinin başrol oyuncusunun eski menajerlik şirketi The Management Group (TMG), Mayıs başlarında, aktörün asla repliklerini ezberlemediğini ve yıllar boyunca sufle vermesi için mühendislere büyük paralar ödediğini açıkladı.

Hatırlanacağı üzere; ünlü aktör, TMG’nin parasını çarçur ettiğini iddia ederek dava açtı. Bunun üzerine, şirket avukatı Michael Kump, mahkemeye yazılı savunmasını sundu ve şu noktaya dikkatleri çekti:

‘Depp, ses mühendisinin yıllık olarak kiralanmasını istedi. Böylece, repliklerini hatırlamasına gerek kalmadı.’

Söz konusu savunmada; 53 yaşındaki aktörün şiddet eğilimi olduğu, bu nedenle akli melekelerinin test edilmesi gerektiği de ifade edildi.

Şirket ayrıca, ABD’li aktörün aylık harcamasının 2 milyon dolar olduğunu ve ayda 30 bin dolar şarap masrafı bulunduğunu belirtti. TMG yetkilileri, Depp’in, Bahamalar’daki adaları dahil 14 evi için 75 milyon doları gözden çıkardığını da açıkladı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments