Johnny Depp, Amber Heard’e şiddet uygulamadığını öne sürdü.

Ünlü aktör, eski eşine 50 milyon dolarlık iftira davası açtı. Amber Heard’ün kendisine komplo kurduğunu iddia eden aktörün avukatı, ikilinin tartışmasından hemen sonra güzel aktrisle görüşen birkaç kişinin yeminli ifadesini aldı.

The Blast sitesi tarafından yayınlanan dava dosyasında yer alan ifadelerde, ikilinin eskiden birlikte yaşadığı evde çalışan dört işçiyle bir komşu, Amber Heard’ün şiddet iddialarına dair bir iz görmediklerini söylediler.

Johnny Depp’in avukatı ayrıca, tartışma öncesine ve sonrasına dair çeşitli kameralarla çekilmiş 87 adet videoyu da dosyaya koydu. Dilekçede, güzel yıldızın iddialarının ciddiyetsiz olduğu ve bunun cezasız bırakılamayacağı da vurgulandı.

Johnny Depp ile Amber Heard’ün 2015 yılında başlayan evlilikleri olaylı bir şekilde sona ermişti. 32 yaşındaki Amber Heard, evlilikleri sırasında Johnny Depp’ten şiddet gördüğünü iddia etmişti.

Aile içi kadına şiddet davası açan güzel yıldızdan sonra Johnny Depp’den de flaş bir adım geldi. Ünlü aktör, eski eşine 50 milyon dolarlık hakaret, şiddet ve zina davası açtı. Johnny Depp’in dava dilekçesinde ‘Amber Heard’ün kendisine şiddet uyguladığını ileri sürerek ünlü aktöre hakaret ettiği’ iddiası yer aldı. Hollywood’un en prestijli isimlerinden biri olan aktör, evlilikleri sırasında eşinin kendisini aldattığını ileri sürdü. Johnny Depp, Amber Heard’ün, evliliklerinin üzerinden daha bir ay bile geçmeden Tesla’nın kurucusu milyarder girişimci Elon Musk ile birlikte olduğunu da iddia etti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments