Justin Bieber insanlara zor güveniyor.

Çok küçük yaşlarda şöhreti yakalayan Kanadalı şarkıcı, kendisiyle yakınlık kurmaya çalışan insanların samimi mi olduklarını yoksa şöhretinden faydalanmaya mı çalıştıklarını ayırt etme konusunda güçlük çektiğini açıkladı.

Justin Bieber ayrıca, 13 yaşında ünlü olması sayesinde kişisel gelişiminin sıradan bir gençten daha hızlı ilerlediğini de ifade etti.

Genç yıldız, bir dönem ukala ve küstah tavırları nedeniyle üstüne yapışan kötü namın sebebinin, yakın çevresinde olup da kendisini kontrol etmeye çalışan fırsatçı insanlar olduğunu da vurguladı.

Justin Bieber, Hailey Baldwin ile evlenmeden önce sık sık yarattığı skandallarla gündeme geliyordu. Paparazzilerle, komşularıyla ve hatta meslektaşlarıyla şiddete kadar varan genç şarkıcı, trafik kurallarını sık sık ihlal ederek de başını derde sokmayı başarıyordu. Kanadalı yıldız, evlendiği günden bugüne ise neredeyse hiçbir skandalla gündeme gelmedi.

Hapse girmeyeceğine ant içti
Daha önce hukuk alanını birkaç kez ihlal etmiş olan genç şarkıcı, 19 Haziran 2016 günü, 2014 yılında Miami’de tutuklandığı sırada çekilen iki sabıka fotoğrafını Instagram’dan paylaştı. Yanına da, ‘cezaevinin bulunmak için iyi bir yer olmadığı’ notunu düşerek, bir daha hapse girmeyeceğine yemin etti.

Mugshot #jailsnotacoolplacetobe, #notfun #neveragain

Justin Bieber (@justinbieber)’in paylaştığı bir gönderi ()

Justin, 19 yaşındayken, Miami sahilinde, sarı bir Lamborghini ile araba yarışı yaparken tutuklanmıştı. Üç yıl önce gerçekleşen olayda, genç yıldız; uyuşturucu madde kullanarak araç sürmek, polise mukavemet etmek ve şüpheli ehliyetle araba kullanmak gibi suçlamalarla karşılaşmıştı.

Nisan ayında da o meşhur sabıka fotoğrafını, güncel bir resmiyle yan yana paylaşan Justin; şu notu düşmüştü:

‘Bu iki kareyi seviyorum çünkü bana, tam anlamıyla istediğim yerde olmadığımı hatırlatıyorlar. Ama şükürler olsun ki, eskiden olduğum yerde de değilim.’