Justin Bieber psikolojik tedavi görüyor.

Kanadalı şarkıcının birkaç aydır ağır depresyon tedavisi gördüğü iddia ediliyordu. Genç yıldıza yakın bir kaynak People dergisine konuştu ve bu haberlerin doğruyu yansıttığını açıkladı. Kaynağa göre; genç şarkıcı, hem kendisi hem de eşi Hailey Bieber için mental sağlığına kavuşmak adına büyük çaba harcıyor.

Aynı kaynağa göre; Justin Bieber depresyonun en ağır aşamasını geçti ve geleceğe artık daha iyimser bakıyor. Eşi Hailey Bieber da, onu bir an olsun yalnız bırakmıyor ve sınırsız destek veriyor.

Çok küçük yaşlarda şöhreti yakalayan Kanadalı şarkıcı, Şubat ayında verdiği bir röportajda; kendisiyle yakınlık kurmaya çalışan insanların samimi mi olduklarını yoksa şöhretinden faydalanmaya mı çalıştıklarını ayırt etme konusunda güçlük çektiğini açıkladı. Justin Bieber ayrıca, 13 yaşında ünlü olması sayesinde kişisel gelişiminin sıradan bir gençten daha hızlı ilerlediğini de ifade etti. Genç yıldız, bir dönem ukala ve küstah tavırları nedeniyle üstüne yapışan kötü namın sebebinin, yakın çevresinde olup da kendisini kontrol etmeye çalışan fırsatçı insanlar olduğunu da vurguladı.

Justin Bieber, Hailey Baldwin ile evlenmeden önce sık sık yarattığı skandallarla gündeme geliyordu. Paparazzilerle, komşularıyla ve hatta meslektaşlarıyla şiddete kadar varan genç şarkıcı, trafik kurallarını sık sık ihlal ederek de başını derde sokmayı başarıyordu. Kanadalı yıldız, evlendiği günden bugüne ise neredeyse hiçbir skandalla gündeme gelmedi.

Teselliyi eşinde buldu

Depresyon tedavisi gören ve geçen hafta terapistinden çıkarken gözyaşlarını tutamayan Justin Bieber, teselliyi eşi Hailey Baldwin’de buldu.

25 yaşındaki Kanadalı şarkıcı ve Eylül 2018’de ani bir kararla evlendiği 22 yaşındaki model eşi Hailey Baldwin, önceki gün de Kaliforniya’daki Newport Beach’te görüntülendi. Bir süre kumsalda köpekleriyle dolaşan çift, daha sonra çimlerin üzerine oturdu.

Justin Bieber’ın başını sürekli öne eğerek oturması ve Hailey Baldwin’in ünlü şarkıcının saçlarını okşaması dikkat çekti. Kanadalı yıldız; daha sonra kollarını açarak güzel eşinin kendisine sarılmasını istedi. Hailey Baldwin’in uzun uzun sarıldığı şarkıcı eşine şefkat gösterdiği gözlerden kaçmadı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Justin Bieber, kısa süre önce Instagram’da yaptığı duygusal paylaşımla, ruhsal bir mücadele içinde olduğunu belirterek hayranlarından kendisi için dua etmelerini istemişti. Ünlü pop yıldızı, paylaşımında, ‘Kendimi çok bağlantısız ve garip hissediyorum. Günbegün iyileşiyorum, bu yüzden endişeli değilim. Sadece size elimi uzatmak istiyorum ve sizden benim için dua etmenizi rica ediyorum’ demişti.

Geçen yıl model Hailey Baldwin’le evlenen Justin Bieber’ın geçen ay depresyon tedavisi görmeye başladığı ortaya çıkmıştı. Vogue dergisine röportaj veren ünlü şarkıcı, depresyonla geçmişteki mücadelelerinden söz ederek, ‘2017 turnesindeyken depresyondaydım. Bunun hakkında hiç konuşmadım. Çok yalnızdım. Biraz zamana ihtiyacım vardı’ demişti.

Bu arada; Kanadalı şarkıcıya yakın bir kaynak, ‘Justin, yorgun ve bitkin. Ama bunun Hailey’le bir ilgisi yok. Onunla evli olduğu için çok mutlu. Zihnen boğuştuğu meseleler var’ dedi.

Justin Bieber’ın bir süredir psikolojik destek aldığını belirten başka bir kaynak ise şunları söyledi:

‘Şöhret sahibi olma fikriyle mücadele içinde. Başlarda tatlı ve sevimli bir gençti. Herkese karşı nazik davranıyordu. Ama dünya çapında ünlü olmak onu tamamen değiştirdi’ diye konuştu.

Genç yıldızın eski sevgilisi Selena Gomez de bir süre terapi görmüştü. Güzel şarkıcı, bir dergiye verdiği röportajda, hayatının sonuna kadar depresyon ve anksiyete ile mücadele edeceği duygusuna kapıldığını söylemişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments