Justin Bieber, her zaman Selena Gomez’in gerçek aşkı olmuş!

Kanadalı şarkıcı, geçtiğimiz günlerde The Weeknd’ten ayrılan eski sevgilisi Selena Gomez ile birlikte görüntülenmişti. Bu gelişme, ikilinin yeniden birlikte olduğu iddialarını ayyuka çıkarmıştı.
Magazin basınına konuşan bir kaynak, bu iddiaları daha da ateşleyecek açıklamalarda bulundu ve Justin’in, her zaman Selena Gomez’in ruh ikizi olduğunu iddia etti.

Kaynağa göre; Selena’nın sonradan yaşadığı tüm ilişkiler, güzel şarkıcının, sadece ve sadece Justin’in yerini doldurmak için yaptığı denemelerden ibaretti. Çünkü Justin, hep Selena’nın kalbini ve dikkatini elinde tutan kişi oldu.

Buna rağmen kaynak, Selena ile The Weeknd’in ilişkisinin çok özel olduğunu da öne sürdü. Hatta Selena, uzunca bir dönem, bu aşkın kalıcı olduğunu düşünmüş.

Hatırlanacağı üzere; eski sevgililer, birkaç gün önce bir araya gelerek magazin dünyasını şaşırtmıştı. Ardından Selena’nın ailesi, güzel yıldızın, geçmişte kendisini çok üzmüş olan Justin’le buluşmasına sert eleştiriler getirmişti.

Bu gelişmelerin ardından People dergisine konuşan bir kaynak, şunları söylemişti:

‘Justin, Selena’nın ailesinin bu buluşmadan mutlu olmadığının farkında. Aile, Justin’in Selena’yı her daim üzdüğünü düşünüyor. Justin ise, artık değiştiğini aileye kanıtlamayı ümit ediyor.’

‘Justin son aylarda çok değişti. O artık çok farklı biri… İkilinin konuşacağı çok şey var ve birlikte vakit geçirmekten çok keyif alıyorlar.’

Birlikte kahvaltı ettiler
Selena Gomez ve Justin Bieber birlikte kahvaltı ederken görülünce ortalık karıştı.

Daha önce ünlü eski sevgililerin barıştıklarını iddia eden Entertainment Tonight sitesi, bu sefer ikilinin görüştüğünü kanıtladı. 29 Ekim sabahı, Kaliforniya’da yer alan Westlake Village kentindeki JOi Cafe’de, birlikte kahvaltı ederken görüntülenen ikilinin, aralarındaki buzları erittikleri öne sürüldü. Geçtiğimiz yaz Instagram üzerinden birbirleriyle tartışan ünlü çiftin aynı kiliseye gittikleri için aralarında küslük olmasını istemedikleri söyleniyor.

Bir dönem fırtınalı bir aşk yaşayan iki genç yıldıza yakın bir kaynak, daha önce yaptığı bir açıklamada, ikilinin sadece arkadaş olduğunu iddia etmişti:

‘Justin, Selena ile sürekli irtibat halinde ve gerçekten güzel bir arkadaşlıkları var.’

Aynı kaynağa göre, Selena Gomez bu barışmayı çok da abartmak istemiyor:

Ayrılık sebebi Zayn Malik miydi?
Selena Gomez ve Justin Bieber, Zayn Malik yüzünden ayrılmış!

Güzel şarkıcı, 2014’te dört yıllık sevgilisi Justin Bieber’dan ayrılmıştı. Eski sevgililer, ayrılığın nedenini hiçbir zaman açıklamamıştı. Ancak gerçek sonunda anlaşıldı.

Bilindiği üzere ikili, 2016’nın ikinci yarısında Instagram’da birbirlerini sürekli eleştirmişti. Ayrılık ile ilgili gerçekleri de işte bu Instagram paylaşımları ortaya çıkardı. Justin Bieber, Instagram’da Selena Gomez’e yönelik olarak şu mesajı paylaştı:

‘Evet, seninle Zayn arasında olanları unuttum. Aldatıldım.’

İddialara göre; Selena Gomez, 2014’te Justin Bieber ile birlikteyken İngiliz şarkıcı Zayn Malik ile tek gecelik ilişki yaşadı. 4 yıllık aşk da işte bu nedenle bitti.

Justin, Selena’dan ayrıldıktan sonra sürekli sevgili değiştirmişti. Bu haber ortaya çıktıktan sonra yakın çevresi ‘Demek ki ihanet yüzünden dağıtmış’ diyerek Kanadalı yıldızın çapkınlıklarına açıklık getirdi.

Aslında ikilinin kavgasına Zayn Malik’in adı, Ağustos 2016 ortalarında da karışmıştı!

Selena, sosyal medyada yazdığı bir mesajda Justin’in kendisini aldattığı halde onu bağışlayıcı ve destekleyici bir tavır gösterdiğimi söylemişti. Çünkü Kanadalı şarkıcı; Selena Gomez’i, kendisini kullanarak dikkat çekmeye çalışmakla suçlamıştı.

Bunun ardından Selena’nın sinirlenerek kendisini aldattığını söylemesinin üzerine, Justin’ın verdiği ve bizim görmediğimiz bir mesaj daha olduğu ortaya çıktı. Yakışıklı şarkıcı, ‘Ben aldattım, evet. Ah seni ve Zayn’ı unutmuşum!’ şeklinde bir mesaj yazmış. Basının elinde mesajın bir görüntüsü yok. Ama haber hızla yayıldı ve taraflar yalanlamadı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Selena Justin’i çıldırttı
Selena Gomez, Justin Bieber’a; kız arkadaşının fotoğraflarını paylaşmamasını tavsiye etti.

Justin ile yıllar boyunca inişli çıkışlı bir aşk yaşayan güzel şarkıcı; Kanadalı yıldıza, yeni sevgilisi Sofia Richie ile çekilmiş olan ve hayranlarının sert tepkilerine maruz kalan kareleri sosyal medyaya koymaması tavsiyesinde bulundu. İkilinin Instagram’daki fotoğraflarından birisine yorum yapan Selena, bakın ne yazdı:

‘Eğer öfkeli yorumlarla başa çıkamıyorsan, kız arkadaşının fotoğraflarını paylaşmaktan vazgeç. O anlar, ikinizin arasında özel kalmalı. Fanlarına sinirlenme. Onlar seni seviyor.’

Bu yoruma yanıt veren Justin ise, eski sevgilisine oldukça sert biçimde çıkıştı:

‘İnsanların dikkat çekmek için beni kullanması ve hala gözlerinin bende olması çok komik. Üzücü de aynı zamanda… Kimseden dolayı nefretin hedefi olmuyorum. Umarım hepiniz arkadaşlarıma ve birbirinize karşı nazik olabilirsiniz. Ayrıca evet, hayranlarımı seviyorum.’

Ardından da Selena, hayranlarıyla sosyal medyada yaptığı konuşmalardan oluşan bir kolajı paylaştı ve ekledi:

‘Hayatımdaki en önemlisi şey sizsiniz. Bana verdiğiniz destek için teşekkür ederim.’

Selena ‘evlen’ mesajına kızdı
Selena Gomez, 8 Mayıs 2016 Pazar gecesi Kaliforniya’nın Fresno kentinde verdiği konserde bir hayranının ‘Justin ile Lütfen Evlen’ mesajını yırtıp attı.

Justin Bieber ile 2014 yılına kadar üç yıl boyunca inişli çıkışlı bir aşk yaşayan güzel şarkıcı, konserinde şoke oldu. Sosyal medyada dolanan 30 saniyelik bir videoda görüldüğüne göre, bir hayranı kendisine ‘Justin ile Lütfen Evlen’ yazan bir kağıt verdi. Bunu gören Selena; kağıdı aldı, buruşturdu ve sahnenin öbür tarafına attı.

Ünlü şarkıcı, bu olaydan daha birkaç gün önce kendisine Justin ile ilgili soru sorulmasından irrite olduğunu söylemişti. Hatta Selena, Justin ve yeni flörtü Hailey Baldwin ile karşılaşmamak için Met Gala after-party’sine dahi gitmemişti.

İşte Selena’nın kızdığı o anlar…

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments