Justin Bieber yaşlı bir kadınla üstsüz olarak dans etti!

23 yaşındaki şarkıcı, kendi Instagram tarihinin belki de en ilginç paylaşımlarını yaptı. Örneğin; Kanadalı şarkıcı, hem renkli hem siyah beyaz yayınladığı bir videoda, Yeni Zelanda’da yaşlı bir kadınla pistte dans ederken görülüyor. Üstsüz Justin’le yaşlı kadın, dansları sırasında bol bol şakalaşıp gülüyorlar. Dansın sonunda genç şarkıcı, kadını yanağından öpüyor ve ona, sıkı sıkı sarılıyor. O sırada yaşlı bir adam da, ikiliyi gülümseyerek izliyor. Fondaysa, Jay Z ile Kanye West’in 2011 yılında yayınladıkları, ‘Niggas in Paris’ (Paris’teki Zenciler) adlı şarkı çalıyor.

Bu arada; videodaki gizemli kadının kim olduğu konusunun, genç yıldızın takipçileri arasında merak konusu olduğunu da hatırlatalım.

Ünlü şarkıcı, 24 saat içinde yayından kalkan Instagram Story kısmındaysa, üstsüz bir poz verdi ve ‘Son of God’ (Tanrının Oğlu) yazan dövmesini yakından gösterdi. Justin ayrıca, göğüs kısmında yer alan çarmıh ve Roma rakamları dövmelerini de takipçilerine gösterdi.

Bu arada Justin, Yeni Zelanda’dan sonra, Güney Amerika’ya geçecek. Şili, Brezilya ve Porto Riko’da konser verecek olan genç şarkıcı, daha sonra turnesine Avrupa’da devam edecek.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments