Justin Bieber turne iptaliyle ilgili olarak hayranlarından özür diledi ve kariyerine devam edebilmek için bu yolu seçtiğini söyledi.

23 yaşındaki şarkıcı, ‘Purpose’ adlı dünya turnesinin son 14 konserini iptal ederek hayranlarını şok etmişti. Çarşamba günü Instagram hesabından konuya dair açıklamalar yapan Justin’in o mesajından bazı notları aktaralım:

‘Sizinle yaptığım bu yolculuk için müteşekkirim. Turneler için de müteşekkirim ama asıl teşekkürüm, bu hayatı sizinle birlikte deneyimleme şansını yakalamış olmamadır. Öğrenmek ve büyümek asla kolay bir iş değil ama bu dünyada yalnız olmadığını bilmek beni güçlendiriyor.’

‘Bu kararı devamlılığım adına aldım. Kariyerimin, düşüncemin, kalbimin ve ruhumun sürdürülebilir olmasını istiyorum. Böylece; idealimdeki gibi bir adam, koca ve baba olabilirim.’

‘Bu mesaj, benim kalbimi okumanız için bir fırsat sadece… Kimsenin beni tam olarak anlamasını beklemiyorum ama insanların, nereden gelip nereye gittiğimi görmeleri için bir şansları olmasını istiyorum.’

‘Bu mesaj, dil kullanımı açısından hatalarla dolu ama yürekten yazılmış bir mesaj… Zaten mükemmel olmayan durumların içinde özel bir şeyler olduğunu düşünüyorum.’

Daha önce de özür diledi
Dünya turnesini 3 ay erken bitirme kararı alan ve 14 konserini iptal eden Justin Bieber hayranlarından daha önce de özür diledi.

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, TMZ.com’a konuşarak, ‘öngörülemeyen nedenlerden dolayı’ yarıda kesmiş olduğu dünya turnesine devam edemeyeceği için hayranlarından özür diledi. 23 yaşındaki Bieber ‘Hayal kırıklığına uğrayan ya da ihanete uğramış gibi hisseden herkesten özür dilerim. (…) İki yıldan beri turnedeyim. Artık dinlenmek, biraz rahatlamak ve bisiklete binmek istiyorum’ dedi.

Justin’in kendi sitesinde, ‘Justin hayranlarını seviyor ve onları hayal kırıklığına uğratmaktan nefret ediyor. Ekibi ve sahne arkadaşlarıyla birlikte 6 kıtada 150 farklı yerde sahne almış olmaktan gurur duyuyor ve minnettar, ancak uzunca muhasebe ettikten sonra gelecek tarihlerde sahneye çıkmama kararı verdi. Biletlerin ücreti, satın alındığı yerden iade edilecektir’ ifadeleri kullanılarak turnenin iptal edildiği duyurulmuştu.

Bieber, ‘Purpose’ isimli turne kapsamında, 2016 Mart’ından beri 150 farklı yerde konser verdi. 2017 yılının ilk yarısında tur için satılan 40 bini bulan bilet satışlarından kazanılan rakam 93 milyon dolara ulaştı. Bieber’in geri kalan üç ay içinde, çoğu ABD’de olmak üzere Japonya, Hong Kong, Filipinler, Singapur ve Endonezya’da sahne alması bekleniyordu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments