Justin Bieber ve Hailey Baldwin, ikinci kez düğünlerini erteledi.

Ünlü çift, 300 kişinin katılacağı ve davetiyelerin gönderildiği 28 Şubat’taki düğünleri için yeniden tarih değişikliğine gitti. TMZ’nin haberine göre, Kanadalı şarkıcı, düğünü, Mart ayındaki doğum gününe denk getiremediği için pişmanlık yaşadığını dile getirdi. Çifte yakın kaynaklar, halihazırda resmen evli olan ünlü çiftin düğününün çok kısa bir zaman içinde olmayacağını bildirdi.

İkilinin düğününe; Kylie Jenner, Travis Scott, Chris Brown, Drake ve Odell Beckham Jr. gibi ünlü isimleri davet etmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz eylül ayında sessiz sedasız evlenen pop yıldızı Justin Bieber ile model Hailey Baldwin’in (resmi adıyla Hailey Bieber) nasıl bir düğün planladığı ise bilinmiyor. Davetiyede yer belirtilmese de, Hailey Baldwin’in The Cut’a verdiği röportajdan, hayalinin ormanın arasında küçük bir düğün ile evlenmek olduğu biliniyor. ‘Her yerde ışıklar asıldığını hayal ediyorum’ diyen güzel model, ağaçlar arasında bir düğün istediğini belirtmişti.

Acele etmedikleri bildirilmişti!
İki isim, Eylül ayında sessiz sedasız evlenmişti. Ünlü çift, bu ay içinde bir düğün töreni yapmayı planlıyordu. Ancak ikiliye yakın bir kaynak, hayatlarının en özel gününün mükemmel olmasını isteyen çiftin, bu nedenle acele etmediğini duyurdu.

E! News’e konuşan bir kaynak, Bieber çiftinin şaşaalı bir tören yaparak mutluluklarını aileleri ve dostlarıyla paylaşmak istediğini söyledi. Düğünlerinin göz kamaştırmasını isteyen ikilinin, seremoninin hemen ardından çocuk sahibi olmayı düşündüğü de iddialar arasında…

Justin Bieber, henüz nişanlı oldukları yaz döneminde şimdiki eşinin evinden elinde ‘The Meaning of Marriage’ (Evliliğin Anlamı) kitabı ile çıkarken görüntülenmişti. Bu olay, Kanadalı şarkıcının evliliğe olağanüstü önem verdiği şeklinde yorumlanmıştı. Birkaç hafta sonra Justin Bieber’a o günü soran muhabirlere genç sanatçı, elindeki kitabı göstererek ‘Bu’ cevabını vermiş ve ‘Hayatta iyi günleriniz olur, bir de kötü. Eğer kötü günler geçirmezseniz yaşadığınız şey gerçek değildir’ diyerek evlilik kararının anlık bir hevesten ibaret olmadığının altını çizmişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments