Justin ve Hailey Bieber çifti düğün töreni için acele etmiyor!

İki isim, Eylül ayında sessiz sedasız evlenmişti. Ünlü çift, bu ay içinde bir düğün töreni yapmayı planlıyordu. Ancak ikiliye yakın bir kaynak, hayatlarının en özel gününün mükemmel olmasını isteyen çiftin, bu nedenle acele etmediğini duyurdu.

E! News’e konuşan bir kaynak, Bieber çiftinin şaşaalı bir tören yaparak mutluluklarını aileleri ve dostlarıyla paylaşmak istediğini söyledi. Düğünlerinin göz kamaştırmasını isteyen ikilinin, seremoninin hemen ardından çocuk sahibi olmayı düşündüğü de iddialar arasında…

Justin Bieber, henüz nişanlı oldukları yaz döneminde şimdiki eşinin evinden elinde ‘The Meaning of Marriage’ (Evliliğin Anlamı) kitabı ile çıkarken görüntülenmişti. Bu olay, Kanadalı şarkıcının evliliğe olağanüstü önem verdiği şeklinde yorumlanmıştı. Birkaç hafta sonra Justin Bieber’a o günü soran muhabirlere genç sanatçı, elindeki kitabı göstererek ‘Bu’ cevabını vermiş ve ‘Hayatta iyi günleriniz olur, bir de kötü. Eğer kötü günler geçirmezseniz yaşadığınız şey gerçek değildir’ diyerek evlilik kararının anlık bir hevesten ibaret olmadığının altını çizmişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments