Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül ve evliliğiyle ilgili sürpriz itiraflarda bulundu.

Yakışıklı oyuncu Doğulu, önceki gün Hürriyet gazetesine verdiği röportajda ‘Düğün sonrası ilk sabah ne hissettiniz?’ sorusuna şöyle cevap verdi:

‘Hakkını verdiğimizi hissettim. İçime ekstra bir huzur ve mutluluk doldu. Hayatıma düzen geldi. Sonra baktım; sevgiliyken Neslihan’ı ben şımartırdım, şimdi o beni şımartıyor. Evliliğin bu kadar güzel bir şey olduğunu bilseydim, Neslihan’la birkaç sene önce evlenirdim.’

Eşi Atagül ile ilgili ‘Onun için ölürüm!’ diyen Doğulu, güzel oyuncuya nasıl evlenme teklifi ettiği şu şekilde anlattı:

‘Zamanının geldiğini hissettim. Tanıdığımız, sevdiğimiz ve ikimizin de bu ana şahit olmasını isteyeceğimiz herkesi çağırdım ve evin bahçesine sakladım. Ardından Neslihan’ı eve çağırdım. Kapının girişinden itibaren evin çeşitli yerlerine onu yönlendirecek notlar yazıp bıraktım. Mesela; salonda, şimdi mutfağa git yazan bir not vardı oradan banyoya… Evi birkaç defa dolaştı. En son notta ‘dışarıya gel aşkım’ yazıyordu. Dışarı çıktığı anda o kalabalığın içinde ona evlenme teklif ettim.’

Doğulu, sosyal medyaya damgasını vuran düğündeki dans videolarının planlanmış bir şov olup olmadığıyla ilgili ise şunları söyledi:

‘Yola yılın düğünü olsun diye çıkmadık. Mottomuz eğlenmekti. Neslihan ve benim hazırlık aşamasında işlerimiz vardı. Sadece müzik ve mekân gibi temel şeylere karar verdik. Sonrasında içimizden geldiği gibi davranalım istedik. Düğün günü de müzik ne hissettirdiyse dansımıza da o yansıdı.’

Kanlıca’daki Ajia Otel’de evlendiler
Uzun bir süredir birlikte olan çift sosyal medya hesaplarından düğüne dair heyecanlarını an be an paylaşıyordu. İkilinin düğün merasimi geleneksel Türk örf ve adetleriyle başladı.

Kadir Doğulu, gelini Okmeydanı’ndaki annesinin evinden davullu-zurnalı törenle çıkardı. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün düğün fotoğrafları da sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

Geçtiğimiz yıl aile arasında yapılan sade törenle nişanlanan çiftin düğün merasimi ise renkli geçti. İki yüz kişinin katıldığı organizasyonla evlenen çiftin nikah şahitliğini Nazlı İmer Özbekar, Sevda Efe Boztepe, Aslı Kızmaz, Önder Altınbaş ve Mustafa Alkıran yaptı.

8 Temmuz günü saat 19.30’da kokteyl ile başlayan törene yaklaşık 200 kişi katıldı. Kokteylin ardından nikâh saat 20.30’da kıyıldı.

Kemal Doğulu oradaydı
Yaşadığı talihsiz kaza sonucu ölümden dönen ağabey Kemal Doğulu da gecede boy gösterdi. Özel bir korse ile ayakta duran Kemal Doğulu kardeşini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Gelinin şahitleri Nazlı İmer Özbekar, Sevda Efe Boztepe ve Aslı Kızmaz oldu. Damadın şahitliğini ise Önder Altunbaş ve Mustafa Avkıran üstlendi. Düğünde Doğulu, Vakko marka lacivert bir smokin giydi. Atagül ise nikâhta Vakko Wedding imzalı gelinlik giydi. Oyuncu nikâh kıyıldıktan sonra After Party’de Zeynep Tosun imzasını taşıyan gelinlikle boy gösterdi. Düğün, Çağlar Hepterlikçi’nin canlı performansıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Çift, düğünün ardından balayı için Bodrum’a gideceklerini söyledi.

Her ikisi de objektif önünde son derece tecrübeli olan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül düğün fotoğraflarının çekimi sırasında heyecanlandı. İkili o anlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Pek çok ünlü ismin aksine ikili düğünlerinden karelerini kısa bir süre sonra sosyal medyada paylaşan ikilinin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Neslihan ve Kadir’in hemen her karedeki içten gülüşleri geceye katılan konuklara da yansıdı.

Burak Özçivit katılmadı
Star TV’de yayınlanan ‘Kara Sevda’ dizisinde birlikte oynadığı rol arkadaşı Neslihan Atagül’ün düğününe katılmayan Burak Özçivit, dedikodu kazanını harekete geçirdi.

Kadir Doğulu ile Özçivit arasında sekiz ay önce bir gerginlik yaşanmıştı. Özçivit’in, Neslihan Atagül’le öpüşme sahnesi sonrası yaptığı ‘Kadir arkadaşım. Bizde yanlış olmaz’ sözleri tartışmanın fitilini ateşlemişti. Doğulu’nun da bu sözlere ‘Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli’ diye karşılık vermesi, iki oyuncu arasında ipleri tamamen koparmıştı.

Burak Özçivit’in de bu tartışma yüzünden, Kanlıca’daki Ajia Otel’de gerçekleşen düğüne katılmak yerine Fahriye Evcen’in Almanya’nın Solingen kentinde yaşayan ailesinin evine el öpmeye gittiği söyleniyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments