Kanye West’in son klibi ‘Famous’ büyük tartışmalara neden oldu. Klibin yayınlamasıyla birlikte en büyük şoku ABD’li şarkıcı Taylor Swift yaşadı.

Amerikalı rapçi Kanye West’in yeni şarkısı ‘Famous’un klibinde, kendisi dahil 12 ünlünün çıplak balmumu heykelleri bir yatakta yatıyordu. West’in yanında Taylor Swift’in heykeli yer alıyordu.

Hollywoodlife.com’da yer alan habere göre, klibi görünce beyninden vurulmuşa dönen 26 yaşındaki ABD’li şarkıcı Swift, ne yapacağına karar vermek için avukatları ile görüştü.

Klipte yer alan diğer ünlüler ise Kanye West, Kim Kardashian, Amber Rose, George W Bush, Donald Trump, Anna Wintour, Bill Cosby, Rihanna, Chris Brown, Caitlyn Jenner ve Ray J oldu.

dj-calvin-çıplak-980 × 490Calvin Harris, Taylor Swift ile olan ayrılığı hakkında bir şarkı yapacak. Hem de Kanye West ile…

İskoç DJ’in güzel şarkıcıyla ani ayrılığını müziğine aktarmak istediği ve bunun için bir şarkı yaptığı ortaya çıktı. Hatta Calvin, kayıt aşamasında Kanye West ve Rihanna ile çalışmayı planlıyor.

Sun on Sunday gazetesine konuşan bir kaynak, bakın neler dedi:

‘Kanye, Calvin ve Rihanna ile ortak çalışma yapmak için hazır. Calvin’in, Kanye ile arası iyi olmayan Taylor’dan ayrıldığı göz önüne alınırsa; bu ortaklık şuan her zamankinden daha yakın.’

Geçtiğimiz günlerde, ikilinin ani ayrılığıyla ilgili çıkan haberde; Taylor’ın DJ sevgilisini sadece telefon ederek terk ettiği öne sürülmüştü. Bu haberler üzerine açıklama yapan Calvin ise, gayet dostça ayrıldıklarını öne sürmüştü.

Kim Kardashian’a sert eleştiri
Taylor Swift’e göre, Kim Kardashian West kocasının görüşlerini savunmak için baskı görüyor!

Kanye West’in ‘Famous’ parçasında Swift için söylediği sözleri daha önce Taylor’a anlattığını ve bu konu ile ilgili bir problem olmadığını belirttiğini açıklayan Kardashian, şarkının çıkışı sonrası yapılan açıklamaların tamamen ‘saçmalık’ olduğunu söylemişti. Swift’i kurban rolünü oynamakla suçlayan Kardashian, elinde kanıtları olduğunu da sözlerine eklemişti.

Bu sözlere yanıt, Swift’in basın sözcüsünden geldi:

‘Taylor, Kanye’nin sözlerini tekrarlamaktan başka bir şey yapmayan Kim Kardashian’a karşı eleştirel bir düşünceye sahip değil. Ancak bu durum, Kim’in söylediklerinin doğru olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.’

‘Kanye ve Taylor, sadece bir kez Ocak 2016’da telefonda görüştüler. Sonrasında bir görüşme olmadı. Taylor o görüşmeyi asla inkar etmedi.’

‘O görüşmede Kanye, Taylor’dan şarkıyı kendi Twitter hesabından yayınlamasını istedi. Taylor da reddetti. Ayrıca Kanye şarkıda ‘o kaltak’ ifadesinin yer aldığından bahsetmedi. Eğer o sözler bilinseydi, şarkının yayınlanmasına asla izin verilmezdi.’

‘Taylor şarkıyı dünyayla aynı anda dinledi ve küçük düşürüldü. Kim Kardashian’ın iddiaları bu kapsamda gerçeği yansıtmıyor. Taylor, ikilinin kendisini neden rahat bırakmadığını anlayamıyor.’

Magazin gündemini takip edenlerin çok iyi bildiği gibi, West ve Swift’in yıldızları uzun süredir barışmıyor. 2009 yılındaki MTV Video Music Awards’ta Kanye West, genç şarkıcı ödülünü alırken sahneye fırlamış ve Swift’in bu ödülü hak etmediğini belirterek geceye damgasını vurmuştu.

Ancak asıl bomba, Kanye West’in son albümü ‘The Life of Pablo’da yer alan ‘Famous’ adlı şarkısında Swift hakkında kaba sözler sarf etmesiyle patlamıştı. West, ‘Hâlâ Taylor ve ben birlikte olabilirmişiz gibi hissediyorum / Çünkü o sürtüğü ben meşhur ettim’ şeklindeki sözleriyle güzel yıldızı kızdırmıştı.