Kanye West tükenmişlik sendromu için kısmi tedavi gördükten sonra hastaneden ayrıldı.

Ünlü rapçi bir hafta önce, tükenmişlik sendromu ve uyku bozukluğu nedeniyle Los Angeles’taki UCLA Tıp Merkezi’ne yatırılmıştı. Kanye, 30 Kasım Çarşamba günü taburcu oldu.

Ünlü rapçi şimdi; karısı Kim Kardashian West, iki çocuğu ve kişisel doktoru Dr. Michael Farzam ile birlikte evinde… TMZ’nin bildirdiğine göre Kanye, evde tedavi görmeye devam edecek.

Daha önce bir kaynağın söylediğine göre; 36 yaşındaki Kim, ‘Kanye’nin Noel için evinde olmasından başka hiçbir şey istemediğini’ söylemişti. Ünlü reality şov yıldızı, emeline ulaşmış görünüyor.

West, psikotik bozukluğu takiben yaşadığı kriz sonucu polisler tarafından yaşadığı yerden alınarak ruhsal sorunlar yaşayan hastalara hizmet veren bir rehabilitasyon merkezine yatırılmıştı. Kendine zarar vermemesi için güvenlik amaçlı kelepçelenen West, bu sebeple tam 21 konserini iptal etmek zorunda kalmıştı.

Dostlarının ‘Uzun bir süredir uyku sorunları vardı’ diye bahsettikleri ünlü rapçi, bir süredir sağlık sorunları yaşıyordu. Los Angeles’taki bir tıp merkezinde psikiyatrik değerlendirme altına alınan West, yakın dostlarının söylediğine göre kontrolden çıkmıştı.

Bu sorunların temelinde; Kim Kardashian ile olan evliliğinde yaşadığı sorunların, dostu ve sahne ortağı Jay Z ile Beyonce yüzünden yaşadığı çalkantıların yattığı söyleniyor.

People’a konuşan West’e yakın bir kaynak, ‘Kanye sinir krizi geçirdi. Bazen hiç durmadan 48 saat boyunca çalışıyor. Çalışanlarını sabaha karşı 3’te bile arayabiliyor. O çok yetenekli bir adam ama en büyük düşmanı da kendisi. Biraz dinlenmesi gerekiyor’ demişti.

West son konserine 90 dakika geç çıkmış, üç şarkı söyleyip sahneden inmişti.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments