Kardashian / Jenner ailesi, bir animasyon dizisine konu olmaya hazırlanırken; anne Kris Jenner de, serinin çalışma koşullarını belirlemeye çalışıyor.

‘Keeping Up With The Kardashians’ adlı reality şovun yıldızı, bütün aile üyelerinin yer aldığı yeni bir prime-time şov için yoğun bir çalışma içerisinde…

TMZ’nin haberine göre; Kim Kardashian, Mart başında Harvey Weinstein’ın şirketiyle Los Angeles’ta bir araya gelerek animasyon serisinin detaylarını konuşmuştu. Kris Jenner da, programla ilgili detayları belirlemeye çalışıyor. Kris, günlük çalışmaları akşam üstü 5’te bitirerek, ailesine ve dostlarına vakit ayırmak istiyor.
Kris, daha önce yaptığı bir açıklamada; torunlarıyla bir arada olmayı çok sevdiğini söylemiş ve ailece yer aldıkları reality şovdan kendisine daha çok vakit ayırmayı umduğunu ifade etmişti. Ancak yeni animasyon şovuyla birlikte, Kris’in bu hayali, yalan olacak gibi görünüyor.

Kendi filminde oynamaları için 100 milyon dolar teklif edildi
Anne Kris Jenner, güzel kızları Kourtney Kardashian, Kim Kardashian West, Khloe Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, oğlu Rob Kardashian ve cinsiyet değiştiren eski eşi Caitlyn Jenner’dan oluşan ünlü aileye; ismi açıklanmayan dev bir Hollywood stüdyosundan çarpıcı bir teklif geldi.

Kardashian ailesinin biyografisiyle meşgul olan Ian Halperin, konu hakkında şunları söyledi:

‘Dev bir Hollywood stüdyosunun yöneticisi; şirketinin, uzun metrajlı filmde oynamaları için Kardashian ailesine büyük bir rakam teklif etmeye hazırlandığını söyledi. Filmin, bugüne kadar bir TV şovundan uyarlanmış en başarılı proje olacağına inanıyor. İlk ‘Sex and The City’ filmi yaklaşık 500 milyon dolar gişe yapmıştı. Stüdyo, Kardashian’ların filminin bunun iki katı gelir getireceğini düşünüyor. Bu yüzden nakit para ve kar payı dahil ortalama 100 milyon dolar teklif etmeyi planlıyor.’

Ünlü ailenin E! kanalında yayınlanan ‘Keeping Up With The Kardashian’ adlı reality şovlarının yanı sıra, giyim markaları ve mobil aplikasyonları bulunuyor. Ailenin, beyaz perdede de boy göstermek için çok istekli olduğu biliniyor.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments