Kate Hudson, iki oğlundan sonra ekim ayında kucağına aldığı kızı Rani Rosi’yi cinsiyetsiz yetiştirdiğini söyledi.

Danny Fujikawa ile olan birlikteliğinden ilk bebeğini ekim ayında kucağını alan üç çocuk annesi Kate Hudson, dedesinin adını verdiği kızı Rani hakkında konuştu. Kızının kendini nasıl kimliklendireceği konusunda fikri olmadığını söyleyen 39 yaşındaki Altın Küre ödüllü Hollywood yıldızı, ‘Bence her bir çocuğu ne olursa olsun ayırmadan -cinsiyetsiz bir yaklaşım gibi- yetiştirmek gerekir’ dedi.

Güzel anne, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında bebeğini iş yerinde emzirdiği bir fotoğrafı paylaşmıştı. O kare, sosyal medya dünyasında olay yaratmıştı.

Üç çocuklu hayat zor!

Kate Hudson üç çocuklu bir anne olarak günlük hayatını planlamakta zorlanıyor!

Ekim ayında kızı Rani’yi kucağına alan ünlü oyuncu, ailenin beş kişiye çıkması nedeniyle hayatının aşırı derecede yoğun hale geldiğini söyledi.

15 yaşında Ryder ve 7 yaşında Bingham adında iki oğlu daha olan Kate Hudson, kızının doğumundan sonra, aile içindeki kadın – erkek dengesinin biraz olsun yerine oturduğunu düşünüyor. Evin kalabalık olmasının ise, gündelik hayatına hem dinamizm hem de birtakım zorluklar getirdiğine inanıyor.

Güzel aktris ayrıca, çocukları arasındaki yaş farkı nedeniyle, farklı zaman dilimlerinde anneliğin her boyutunu deneyimlediğini de düşünüyor. Kate Hudson, yaşı kardeşlerinden çok büyük olan Ryder’ın korumacı bir tavır geliştirmesini ise son derece ilginç buluyor.

Kate Hudson, 2 Ekim’de bir kız çocuğu dünyaya getirmişti. Ünlü Hollywood yıldızı, kızının adını, Instagram’da yaptığı paylaşımla açıklamıştı. 39 yaşındaki oyuncu, minik bebeğe Rani Rose Hudson Fujikawa adını vermişti.

Rani, Kate Hudson’ın erkek arkadaşı Danny Fujikawa’dan olan ilk çocuğu… Güzel aktrisin önceki ilişkilerinden Ryder Russell ve Bingham Hawn adında iki de oğlu bulunuyor.