Kate Moss’un Nikolai von Bismarck ile ilişkisini bitirdiği bildirildi.

42 yaşındaki top modelin, 29 yaşındaki genç sevgilisi Nikolai ile hararetli bir tartışmanın ardından ayrıldığı duyuruldu. Sun gazetesine konuşan bir kaynak, konu hakkında bakın neler söyledi:

‘Kate ve Nikolai son zamanlarda sürekli tartışıyorlardı. Ancak geçtiğimiz günlerdeki kavgaları, fazlasıyla şiddetliydi. Tansiyon o kadar yükseldi ki, sonunda Kate noktayı koymak zorunda kaldı.’

‘Kate genç sevgilisine gerçekten aşıktı. Ancak yakın çevresine, artık bu ilişkinin gidişatına dayanamadığını ve Nikolai’den ayrıldığını söyledi.’

Aynı kaynak, ikilinin en büyük anlaşmazlığının Kate’in 14 yaşındaki kızı Lila üzerinde odaklandığını söyledi. İddiaya göre Lila, ikilinin ilişkisini onaylamıyormuş. Bunu hazmedemeyen Nikolai de, küçük kıza karşı aptalca davranışlar sergiliyormuş. Bu tutumu da, Lila’yı hayatının merkezine oturtmuş olan Kate’in sabrını taşırmış.

Kate ve Nikolai’nin ilişkisi, ünlü İngiliz modelin The Kills grubunun gitaristi Jamie Hince’den geçen yıl ayrılışının hemen ardından başlamıştı. Hatta ikilinin evlenecekleri iddia edilmişti.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments