Ünlü İngiliz manken Kate Moss, 30 yıllık mankenlik kariyerinin ardından kendi ajansını kurma kararı aldı.

Business of Fashion adlı web siteye konuşan 43 yaşındaki Moss, mankenlik ve oyunculuk ajansını bu ay kuracağını belirtti ve ajansın tarzına ve çalışma alanına şu sözlerle açıklık getirdi:

‘Güzel insanlar istemiyorum. Yıldız yaratmak istiyorum. Tipik bir modellik ajansından çok, insanlara kariyer kazandıracak bir ajans olacak. Şarkı söylemeyi, oyunculuk yapmayı veya dans etmeyi isteyenler başvurabilir.’
’27 yıldır modellik yapıyorum. Artık daha fazlasını yapmak istedim. Bu benim hayalim.’

27 yıldır Storm Models adlı mankenlik ajansıyla çalışan Moss, sözleşmesini birkaç ay önce feshetmişti. Bunun ‘evden ayrılmak’ gibi bir his verdiğini söyleyen top model, ajans yöneticilerinin kendisine karşı çok anlayışlı davrandığını da sözlerine ekledi.

Kızıyla Vogue Italya dergisine poz verdi
42 yaşındaki top model ve yayıncı Jefferson Hack’ten olma 13 yaşındaki kızı Lila Grace, ünlü derginin Haziran 2016 sayısının kapağında yer aldı.

Derginin Instagram hesabından yapılan paylaşımda, bu bilgi şu mesajla verildi:

‘#VogueItalia’nın @mario_sorrenti tarafından hazırlanan yeni sayısına hazır mısınız? #KateMoss ve kızı #LilaGrace’in yer aldığı tek kapak burada…’

Lila Grace, 2011 yılındaki Vogue dergisinde de, annesinin Jamie Hince ile evlendiği düğünde nedime olarak yer almıştı.

Kate Moss ilk magazin kapağı çekimini 12 yaşındayken L’officiel dergisi için gerçekleştirmişti. Daha sonra Moss, kariyeri boyunca sayısız dergiye kapak kızı oldu. Bunlar arasında; Vogue, Playboy, W, GQ, Bazaar, Esquire ve Interview gibi dev markalar yer alıyor.

İşte o kapak…

Kate Moss ve kızı
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments