Katy Perry ve Orlando Bloom görkemli bir nişan töreni yapmayı planlıyor.

Geçtiğimiz hafta sessiz sedasız yüzükleri takan ikili, pek çok ünlünün katılacağı bir nişan partisi yapacak. Ünlü çift böylece, mutluluklarını aileleri ve dostlarıyla paylaşma fırsatı bulacak.
People dergisine konuşan bir kaynak, ikilinin, henüz düğün tarihi ve yeriyle ilgili bir karar almadığını ama iddialı bir nişan töreni düzenleyeceğini söyledi.

Yüzükleri taktıktan sonra basına kısa bir açıklama yapan Katy Perry ve Orlando Bloom çifti, evlilik kararı aldıkları için mutluluktan uçtuklarını ifade etmişti.

Yaklaşık üç yıldır bir dargın bir barışık ilişki sürdüren Katy Perry ile Orlando Bloom, Sevgililer Günü’nün romantik atmosferinde mutlu haberi vermişti. Ünlü çift, ilişkilerini evliliğe taşımaya karar verip nişanlanmıştı. Katy Perry, bu güzel haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.Güzel şarkıcının annesi Mary Hudson da, kızının ve damadının mutluluğunu Facebook sayfasında paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

Çiçeği burnunda nişanlıların ne zaman evleneceği konusunda ise henüz bir bilgi yok.

42 yaşındaki Orlando Bloom, ilk evliliğini ünlü model Miranda Kerr ile yaptı. 2010 ile 2013 yılları arasında evli kalan çiftin Flynn adında bir oğlu var. Katy Perry ise ilk evliliğini 2010 ile 2012 yılları arasında Russel Brand ile yaptı. Güzel yıldızın çocuğu yok.