Katy Perry, ABD Başkan adayı Hillary Clinton’a desteğini göstermek için soyundu.

Dün Twitter üzerinden paylaştığı bir fotoğraf ile ‘Katy Perry Çıplak Oy Veriyor’ mesajı veren ünlü sanatçı, bugün de fotoğrafın videosunu paylaştı.

31 yaşındaki yıldız, dün paylaştığı fotoğrafının üzerine ‘Katy Perry Çıplak Oy Veriyor’ yazarak, ‘Yarın vücudumu, dünyayı değiştirmek için tık tuzağı olarak kullanacağım’ notunu düşmüştü.

Perry videoda, ABD’li gençler arasında seçime katılma değerini artırmak adına sandığa giyinik bir şekilde gelin mesajı veriyor. Videoda seçimin 8 Kasım’da gerçekleşeceğini hatırlatan Katy, oyunu kullanacağı binaya pijamayla geliyor. Oy vermek için bekleyen sıradan Amerikan vatandaşlarını tek tek tanıtan güzel yıldız, daha sonra aniden soyunuyor. Bunun üzerine polisler geliyor ve kendisini tutuklayıp polis arabasına bindiriyor.

Geçtiğimiz günlerde de pek çok ünlü isim, diğer başkan adayı Donald Trump’a oy vermeyin çağrısında bulunmuş ve Clinton’a destek vermişti.

İşte o kare…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Türk lokumunu savundu
Katy Perry, Twitter hesabından Türk lokumları hakkında tweet attı ve ortalık karıştı.

Perry, Nisan ortalarında attığı tweet ile ‘Türk lokumları iğrenç, bu bir saçmalık… cc: Narnia Günlükleri’ yazdı. Fakat bunu ‘Türk lokumlarına iğrenç diyor’ şeklinde anlayan hayranları yorumlar yazmaya başladılar. Oysa ki; ‘Narnia Günlükleri’ adlı kitaptan alıntı yapan Perry, lokumların beğenilmemesini eleştirdi.

Bu tweeti ile Türk lokumlarına iğrenç demenin bir saçmalık olduğunu dile getiren Katy Perry, bir yanlış anlaşılmanın kurbanı olmaktan son anda kurtuldu.

Bu arada Perry, tek bir şartla Taylor Swift ile düet yapabileceğini açıkladı. Twitter’dan hayranlarının sorularına cevap verirken ‘Taylor ile beraber bir düet yapar mısınız?’ sorusuna ‘Eğer o özür dilerse, tabi ki!’ şeklinde bir cevap verdi.

Bakalım, Taylor bu açıklamaya ne tepki verecek?


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments