Kenan Doğulu – Beren Saat çiftinin, geçen hafta Etiler’de bir restoran çıkışı, birbirine silah çeken iki grubun arasında kaldığı ortaya çıktı.

Ünlü çift, geçen hafta Etiler’deki Günaydın Restoran’da yemek yedi. Mekânın üst katında oturan çiftin keyifli anlarının üzerine silahların gölgesi düştü.

HT Magazin’in haberine göre; çıkışta otomobillerini beklerken, aniden duran iki araçtan inen kişilerin birbirlerine silah çekmesi üzerine Doğulu ve Saat korku dolu anlar yaşadı. Görevliler tarafından hızla mekâna geri sokulan ikiliden güzel oyuncu, yaşadığı korku nedeniyle titreme krizine girdi. Saat, güçlükle sakinleştirilirken; olay, çevredekilerin araya girmesiyle yatıştırıldı. Ardından mekândan çıkan ünlü çift de evlerinin yolunu tuttu.

Bu arada; anne olmak istediğini her fırsatta dile getiren ve bunun için tedavi gören Beren Saat’in görüntüsü dikkat çekti. Fit görmeye alışık olduğumuz ünlü oyuncunun karnındaki şişkinlik ‘Bebek mi, göbek mi?’ sorusunu akıllara getirdi.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments