Kenan İmirzalıoğlu emlak zengini oldu çıktı.

Rol aldığı dizilerden bölüm başına yaklaşık 150 bin lira alan yakışıklı aktör, yeni bir gelir kapısı daha buldu. Oyunculuktaki başarısını gayrimenkul sektörüne de taşıyan ünlü oyuncu, kârlı bir alışverişe imza attı.

Takvim gazetesinin haberine göre; Kenan İmirzalıoğlu, 2 yıl önce ünlü tatil beldesi Marmaris’in Selimiye bölgesinde 1 milyon 700 bin liraya aldığı evi bir işadamına 5 milyon 500 bin liraya sattı. Oyunculuktan kazandığı parayı gayrimenkule yatıran İmirzalıoğlu’nun, tadilatı için de 500 bin lira harcadığı evini 6 ay önce sattığı öğrenildi. Ticari zekasıyla 1 koyup 3 alan yakışıklı oyuncu, böylece servetine servet kattı. Ünlü oyuncu, satıştan 3 milyon 800 bin lira kâr elde ederek emlak sektöründeki başarısını gözler önüne serdi.

Bu hamlesiyle 10 parmağında 10 marifet olduğunu bir kez daha kanıtlayan ünlü oyuncunun, yeni yatırımlar için de kolları sıvadığı iddia edildi. Zira Cihangir başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde de gayrimenkulleri olan İmirzalıoğlu’nun, Selimiye’de sattığı evin parasıyla İstanbul Avrupa Yakası’ndan Boğaz manzaralı bir ev almayı düşündüğü de konuşuluyor.

Mayıs 2016’da Cunda Adası’nda düzenlenen törenle Sinem Kobal’la evlenen İmirzalıoğlu, yapacağı yatırımlarla ilgili eşiyle de fikir alışverişinde bulunuyor.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments